gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

İçinde oturun kitap okuyun

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

kitaplık modeli kütüphane modeli
    Bu farklı kütüphane modeli çocuğunuza farklı bir alan sunuyor. Çocuk odasında durabilecek bu kitaplıkta çocuklar kitap okuma zevkini tadacak.

İçinde oturun kitap okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutlu olmak için okuyun..

mutlu olmak için okuyun..

•Evimi bir parti sonrası temizlemek için saatlerce uğraşıyorsam, bir çok arkadaşım var demektir. •Faturalarımı ödeyebiliyorsam, bir işim var demektir. •Pantolonum biraz sıkıyorsa, aç kalmıyorum demektir. •Gölgem beni izliyorsa, güneş ışığını görüyorum demektir. •Otobüsten indiğim yerden işyerime yolu uzun buluyorsam, yürüyebiliyorum demektir. •Hükümet hakkında eleştiri yapabiliyor ve bu...
  2. MSN Live İçin Çoklu Oturum Yaması

MSN Live İçin Çoklu Oturum Yaması

Windows Live Messenger'ın şu an son çıkan 8.0.0812.00 (MSN 8.1 BETA da destekliyormuş) sürümünü destekleyen ve birden fazla Windows Live Messenger penceresi açabileceğiniz, reklamları, tabları, arama butonunu kaldırabileceğiniz minik ama başarılı bir yama... Not:Yamayı yapacağınız sırada Windows Live Messenger'ı kapatmayı unutmayınız. İndirmek İçin Tıklayın
  3. Çocuklara 2 yaşından itibaren kitap okuyun

Çocuklara 2 yaşından itibaren kitap okuyun

İki yaşından itibaren bebeklerde resimli kitaplara karşı ilgi oluştuğunu belirten uzmanlar, anne-babanın çocuğa kitap okumayı sevdirmesini ve birlikte kitap okumasını tavsiye ediyor. Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi Neşe Doğançelik, bebeklerin kitapları oyuncak olarak kullandığını, 2 yaşından itibaren ise resimlerine dikkat ettiğini söyledi. 3- 4 yaşlarındaki çocukların kendilerine resimli...
  4. İçimizdeki Çocuk (Kesinlikle Okuyun)

İçimizdeki Çocuk (Kesinlikle Okuyun)

Biraz önce okudum bu yazıyı gerçekten çok güzel bir yazı. Çok hoşuma gitti bir de size sunmak istedim bakalım beğenecek misiniz? :) Bulent, avucunu acmis kendisine dogru elini uzatan adama ters ters bakti. Elli yaslarinda gosteren adam, gormeye alistigi hirpani kiyafetli dilencilere benzemiyordu. Uzerindeki giysiler eski fakat temizdi. Eli yuzu temiz ve saglikli gorunuyordu. "Sapa...
  5. Hedeflerinize Ulaşmak İçin Okuyun!

Hedeflerinize Ulaşmak İçin Okuyun!

hedef, hedefe ulasmak, okumak, hedefleriniz, basari konusunu okumaktasiniz Sevgili Melekler, Okyanusun ortasında bir gemide olduğunuzu hayal edin. Bulutlar, yaklaşmaya başlıyor ve çok yakında fırtına patlayacak. Karaya çıkmaktan başka seçeneğiniz yok. Ne var ki, pusulanız ya da radarınız yok. Bir yıldız haritanız bile yok. Karaya güvenli bir biçimde nasıl çıkacaksınız? Acı gerçek şu ki...

Sayfayı Paylaş