gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

içinde para geçen bir şiit lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bana içinde para kelimesinin geçtiği bir dörtlükte olabilir tanınmış yada tanınmamışta olabilir bir şiir lazım yha lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Şu anda yazmış olduğum bir şiiri sizinle paylaşmak istiyorum,umarım beğenirsiniz. :)

Hayatta ki en büyük yara,
    Baş döndüren büyük bela,
    Varlığı her kapıyı açar,
    Ah,gözün kör olsun para.

İnsanlık olmuş ona kul,
    Elinde çoksa ,dağıt kurtul,
    Çok fazlasını istemez bu kul,
    Ah, gözün kör olsun para.

meleklermekani.com-TİTAN :)

içinde para geçen bir şiit lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İçinden otoyol geçen gökdelen...

İçinden otoyol geçen gökdelen...

İste buda içinden otoyol geçen gökdelen Meleklerim :D bence harika görünüyor ya :D:D Üstelik otoyol, gökdelenin altından değil 5 ila 7'inci katlarından geçiyor :):):) İşte Japonlar'ın bir mimari çılgınlığı daha. Hanshin Ekspres Otobanı'ndan ilerleyen sürücüler, ilk kez İkeda yönüne saptıklarında, bu yola girdikten birkaç dakika sonra müthiş bir sürpriz yaşıyorlar. Çünkü otoyol birkaç...
  2. Sağlam Bir aile için sağlam bir aşk lazım..

Sağlam Bir aile için sağlam bir aşk lazım..

Aile birliği öyle sağlam temeller üzerine kurulmalı Eşler kapıdan girerken "hiç bir şey, ama hiçbir şey ölüm bile olsa, bizi birbirimizden ayıramaz, bizler Allah'ın izniyle, Peygamberin yardımıyla bu mübarek kapıdan içeri giriyoruz. Her şeyimizle birbirimize aidiz. Sevgiyle kenetlenen ellerimiz hiçbir zaman hiçbir şekilde bir birinden ayrılmayacak. Biz bu yuvayı sevmek ve sevilmek...
  3. Pürüzsüz Bir Cilt İçin Ne Yapmam Lazım?

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Ne Yapmam Lazım?

pürüzsüz bir cilt için pürüzsüz bir cilt için, ne yapmam lazım, yapılması gerekenler, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Hepimiz bakımlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteriz.Pek çok kozmetik ürünü ve bitkisel ürünler kullanırız.Bunların yanı sıra dikkat edilmesi gereken diğer noktaları da şöyle sıralayabiliriz; Pürüzsüz pırıl pırıl canlı ve...
  4. hac vazifesi için kaç para lazım

hac vazifesi için kaç para lazım

Babamı hacca yollamak istiyorum ama ayırdığım bütçe yeterlimi amin olamadım.Acaba hacca gitmek için kaç para gerekiyor ?
  5. Para lazım nereden bulabilirim?

Para lazım nereden bulabilirim?

Benim eğitim kredisine ihtiyacım var lakin 15 yaşındayım.Haftasonları çalışıyorum ama okul masraflarım boyumu aştı.Nereden,nasıl bulabilirim?Ailemin maddi durumu yok.Sizce ne yapmalıyım?Ek iş olarak başka neler önerirsiniz?

Sayfayı Paylaş