gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Icindendeki ses

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

içindeki sesi dinle *ödememişsin .. -neyi
    *faturayı. kesmişler işte .. ses mes yok ..

*içindeki sesi dinle anne
    -niye bu deniz kabuğumu

*içindeki sesi dinle
    -dışını dinleyecek halim yok
    *belli olmaz senin işin

*içindeki sesi dinle rıza
    -onu bi dinlesem var ya
    *vazgeçtim sen sağır ol rıza çünkü hayvansın
    İçindeki sesi Dinle
    - Susuzluğumu Dinlesem
    + o da olur

hepbiri.com

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Icindendeki ses
    :hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

emegıne saglık

Icindendeki ses konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SeS.....

SeS.....

Kar yağıyordu.Şehir biran da-şehiri sehir yapan objeler bir kar kütlesiyle örtüldüğü için-bir dağa benzemişti.Mutluydum.Hep gitmek istediğim yer birden bire bahçeme gelmişti.Sorunsuz geçen bir gecenin ardından bahçeye çıkıp kara doya doya dokunuşum şimdi bile çok net bir şekilde aklımda.Hafızam beni yanıltmıyor ise,başımdan şöyle bir olay geçmişti o gün... Aslında pek ilginç bir olay...
  2. o ses ne sesiydi?

o ses ne sesiydi?

eşim nobette oldugu günler tv başında uyurum genelde gece bi sesle uyandım banyodan geliyodu takur tukur önce uyku sersemi şaşırdım ve korktum acıkcası biarz bekledim devam etti sonra banyoya gitti sesin banyoda vileda kovasından geldiğini anladım önce kuş ve çıkamadıgı için çırpınıyo diye düşündüm ama sonra dün hic cam acmadıgım aklıma geldi kuş girmesi imkansız dı yani fare oldugunu düşündüm...
  3. DuYmaSsın SesiMi..

DuYmaSsın SesiMi..

Duymazsın sesimi bilirim,ben bağırsam da duymazsın isyanımı...Seni seven bu kalbimin sesini duymazsın sensizliğin kalbimdeki kanını görmezsin yar..Vefasızlığı, terkedişliğinin yüreğim de açtığı o yarayı bilmezsin... Kendimi bir odanın içine hapsettiğimi, her sesimin boş odanın içinde nasıl yankılandığını kanayan kalbimi nasıl kanattığımı görmezsin duymazsın yar... Her yerin sensizlikte...
  4. içimizdeki ses......

içimizdeki ses......

"Mutsuzluğunu hissettiğimde, Seni mutsu...z eden herşeyi terketmen için, Kendini çıkmaz sokakların arasında bulduğunda, Yolunu bulman için, “Beni kimse sevmez, kimse istemez” diye düşündüğünde Sevildiğini ve istendiğini bilmen için, Gözlerin, acılardan dolup dolup boşaldığında, Gözyaşlarını silip “tüm bunlar geçici” demek için, Hayatın ne kadar çile dolu olduğunu,...
  5. ses

ses

sesin bir eneji türü olduğnu nasıl anlaız?

Sayfayı Paylaş