gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İçiniz fesat sizin :D:D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

2 bebek battaniyelerin altında oturuyormuş biri diğerine sormuş; - Sen erkek bebek misin kız bebek mi ?

…Öteki ;

- Bilmiyorum, nasıl anlarız ki ?

Diğeri ;

- Ben biliyorum akıllım demiş ve
    Ötekinin battaniyesinin altına kafasını sokuvermiş 2-3 saniye sonra kafasını dışarı çıkarmış ve
    gülümsemiş.

- Sen kız bebeksin bende erkek

Öteki;

- Ama nereden anladın?

-Çok kolay akıllım senin patiklerin pembe benim kiler mavi
    :çapkın: :D:D

yakışıklım bunu beğendi.
İçiniz fesat sizin :D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülmek için :D

gülmek için :D

BİM poşetlerinin dayanıklılığını ispatlamak için yapılmış bir deneydir... Lütfen evde tek başınıza denemeyiniz... Converse artık kundura ayakkabı üretmeye başladı. hem de all star Converse severlere duyurulur bey abim bastırıo damacanaya, diğer abimiz de gördüğünüz üzere açık hava damacanalı duş'un keyfini çıkartıyor...
  2. Kapkaç için Çantalar :D

Kapkaç için Çantalar :D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bunuda bulunda göreyim sizi :D

bunuda bulunda göreyim sizi :D

canım melişlerim bu resmin içinde bi bebiş saklı bulabildiniz mi???
  4. Zayıflamak için D Vitamini

Zayıflamak için D Vitamini

D vitamini yaşamsal fonksiyonların dengeli ve düzenli çalışması için gerekli olan en temel vitaminlerden bir tanesidir. Öyle ki D vitamini hakkında sayısız araştırma ve deney yapılmıştır. Bu yapılan araştırmalar ve deneyler neticesinde varılan sonuçlar oldukça şaşırtıcı ve önemli düzeydedir. Sonuç olarak D vitamininin önemli ölçüde gerekli olduğu kanısına varılmıştır. D vitamini yaklaşık...
  5. Ayran İçtin mi  :D

Ayran İçtin mi :D

Bu konu; komik yazılar hakkında bilgiler vermektedir. Melekler, aşağıda ki diyaloğu sesli olarak okuyun ve sonra ortaya çıkan komediye bakın :puha: - I run each teen me? - A wet each team. - I run each make is tea your sun each. - Higher them in each team. - Catch bar duck each teen? - On bar duck each team. - Why high one why!

Sayfayı Paylaş