gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Icinizdeki cocuk ortaya cikarsa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

+ abi içinde bir çocuk vardı noldu - o değil de bi ilhan irem vardı o noldu o

+ abi içinde bi çocuk vardı noldu
    - buydayım ki beeen, atta gidelim mi
    + way anasını herif kafayı yedi

+ Abi içinde bi çocuk vardı noldu
    - hala içimde
    +
    - Sübyancılığa başladım ben

+ rıfkı abi içinde ki çocuğa noldu
    - istiklal caddesinde mendil sattırıyorum
    + way pis

+ abi içinde ki çocuk noldu
    - bıraktım Hibneliği ben haydar bundan sonra lakabım pala rıza

+ abi içinde ki çocuk noldu
    - Çocuk esirgeme kurumuna verdik
    + Vay canınaaaaa

+ abi içinde ki çocuğa noldu..
    - ezildi be anam.. duramadı firavun kılıklı hayatın karşısında.. sonunda indi tertemiz yüreği yere..

+ içinde ki cocuğa ne oldu abi
    -ne çocuğu oğlum öküz kadar adam oldu

-içindeki cocuğa ne oldu selma
    +doğurdum ya rıfkı bi cocuğumuz oldu

+içindeki cocuğa ne oldu abi
    - ergenliğe girdi hipne sürekli erotik dergi okuyasım geliyo
    +sen hipne misin nan içine cocuk alıyon

+ben de sizin gitceğiniz yere gidiyorum beni de götürür müsünüz ?
    -ben yürüyerek gitcem
    +tamam olsun bende içiniizdeki cocuğun yanına sıkışırım

+hani kalbinde benden başkası yoktu rıfat içinde bi de cocuk varmış
    -aysel yapamıyacaz biz böyle ayrılalım en iyisi

+hüsnü ben senin içindeki cocuğa aşığım
    -vay kaltag beni içimde ki cocukla aldatırsın

+İçinden sesmi geliyor Ahmet?
    -Yok yavrum çoluk çocuk bakma sen ona

takil.net

Icinizdeki cocuk ortaya cikarsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeginizi Gunese Cikarin

Bebeginizi Gunese Cikarin

Anne babalar çoğunlukla bebeklerini dışarı çıkarıp çıkaramayacaklarını doktorlarına sorarlar. Cevap evet olacaktır. Bebekler bebek arabasında gezdirilmekten çok hoşlanırlar. Bebeğinizi soğuk almayacak şekilde iyice giydirdiğiniz sürece kış koşullarının sizi evinizde esir etmesine izin vermeyin. Bebek biraz güneş ışığına maruz bırakılmalıdır. Fakat bunda aşırıya kaçılmamalıdır. Direkt güneş...
  2. Ortanca

Ortanca

İyi niyetli, kimseye ilişmeyen, hoş, duygulu, beğenilen,nazik, zeki kadın veya erkektir. Rüyada bahçesinde ortanca çiçekleri bulundugunu görmek, büyük bir haberle karsilasip sevinecegine delalet eder. Bir rivayete göre, ortanca görmek, yakin bir yere yolculuk yapacagina da isarettir.
  3. Cocuklarda saldırganlık

Cocuklarda saldırganlık

Özellikle erkek çocuklarında çok görünen bir davranış.Bu tür davranışları yabana atmamak lazım:)Buyrunuz meleklerim:) Cocuklarda saldırganlık Saldırganlık küçük çocuklarda normal bir tepki biçimidir.Çocuğun güvenlik,mutluluk yada başka bir gereksiniminin şekil değiştirerekbaşka bir biçimde ortaya çıkmasıdır. Saldırganlığı kişisel bir yaralanmanın birbaşka şekilde sonuçlanması olarak...
  4. cocuklarınız ....

cocuklarınız ....

Çocuklarınız sizin çocuklarınız değil, Onlar kendi yolunu izleyen Hayat'ın oğulları ve kızları. Sizin aracılığınızla geldiler ama sizden gelmediler Ve sizinle birlikte olsalar da sizin değiller. Onlara sevginizi verebilirsiniz, düşüncelerinizi değil. Çünkü onların da kendi düşünceleri vardır. Bedenlerini tutabilirsiniz, ...ruhlarını değil. Çünkü ruhlar yarındadır, Siz ise yarını...
  5. cocuklar

cocuklar

kızım şuan 3 yaşında we ewde ona tuwalet eğitimi weremiyrm tuwaletten korktugunu soyluyor. bide onu egitmek için ne yapmam lazım ne gibi oyuncaklar yada neler alabilirim

Sayfayı Paylaş