gebe
  1. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Içinizdeki kadını keşveden tasarımcı kim?

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında Stilİstanbul tarafından paylaşıldı.

erenköy tesettür mağazaları rabia yalçın En beyendiğim tasarımcıların başında gelir Rabia Yalçın .
    2008 Yılında RABİYA YALÇIN New York’taki Moda Haftasında ‘Üzümün Kızı’ adlı defilesiyle ‘En Yenilikçi Tasarım Ödülü’ aldı . Ünlü tasarımcı tasarımlarını hazırlarken seçmiş olduğu kumaşları alıp ayna karşısında olmak istediği kadını görüp onu tasarımına aktardığını biliyormuydunuz?
    Başarılı tasarımcının Yalçın röportajında müşterilerinine hazırladığı kostümlerde aynı şekilde tasarımı değil müşterinin içindeki kadını keşvedip gösterdiğini ve müşterinin ruhunu ön pilana aldığını söylemiştir .

SİZİNİNDE İÇİNİZDEKİ KADINI KEŞVETMENİZ DİLEĞİYLE ....

[​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

New York’taki Moda Haftasında ‘Üzümün Kızı’ adlı defilesiyle ödül aldığı tasarımları inçelemeye nedersiniz???

Tesettürlü tasarımcının dekolte kıyafetleri oldukca cesur nedersiniz?

[​IMG]MÜKEMMEL...

Eyer sizde benim gibi çizgisini beyendiyseniz artık tasarımlarına ulaşmanız hiçde zor değil.Rabia Yalçın Erenköy Bağdat Caddesi‘nde R4 markasıyla bir mağaza açtı..:)

Daha fazlası için www.rabiayalcin.com/

2. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] çok hoşmuuşş...

Içinizdeki kadını keşveden tasarımcı kim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizce en güzel kadin kim

sizce en güzel kadin kim

en güzel kadın kim kadın ammı kadınların ammı kadının sizce en güzel melekler sizce en güzel kadin kim cevaplar gelsin
  2. Türkiyenin En Güzel kadını Kim Anketi

Türkiyenin En Güzel kadını Kim Anketi

Türkiyenin en güzel kadını anket en güzel kadın Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlerle birlikte Türkiye'nin en güzel kadınını seçiyoruz :) Evet Melek'ler, sizce Türkiye'nin en güzel kadını kim, sakın beklediğim cevabı yazıpta "BEN" demeyin :D:D:D:D Ankete oy vermeyide unutmayın! :A Haydi bakalım görüşlerinizi bekliyorum :)
  3. Türkiyenin En Güzel kadını Kim

Türkiyenin En Güzel kadını Kim

Türkiyenin En Güzel kadını Kim sizce kim ben ben demeyin ünlülerden konuşuyorum hemde Türkiye nin diyorum :) Bence en güzel Hülya Avşar bu yaşına rağmen çok güzel sizce?
  4. 2012 En Şık Kadını Kim Seçildi ?

2012 En Şık Kadını Kim Seçildi ?

Dün gece aksi gibi misafir bastırdı seyredemedim. Ani misafire de uyuz olurum ama neyse, gelene git denilmez. Bugün Ne Giysem gala gecesini izleyemedim.Kim birinci oldu ?
  5. Çanakkale Savaşında görev almış kadın kahramanlar kimler?

Çanakkale Savaşında görev almış kadın kahramanlar kimler?

Selamlar. Çanakkalede pek çok kadın kahraman vardı.Acaba bunların isimleri neler, yazarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler...

Sayfayı Paylaş