gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İclal Aydın Kimdir biyografi bilgilerini paylaşın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar sesini ve şiirlerini, şiirlere kattığı o yorumlarını çok beğendiğim İclal Aydın ile ilgili bilgi rica ediyorum sizden mümkünse İclal Aydın Kimdir biyografisini paylaşırsanız sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İclal Aydın Kimdir biyografi bilgilerini paylaşın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İclal Aydın savundu

İclal Aydın savundu

sanat dünyasında başarıla konulara imza atıldığında sanatçının bu keyifi yaşayamadığını belirten İclal Aydın arkadaşlarını haklı buldu..... 'CEM DE CAN DA DAYAĞI HAK ETMEDİ!' İCLAL AYDIN, AROG VE MUSTAFA FİLMLERİ NEDENİYLE CEM YILMAZ VE CAN DÜNDAR'A YAPILAN ELEŞTİRİLERE DEĞİNDİ... İclal Aydın, bu sektörün insanlara elde ettikleri başarının tadını yaşamaya izin vermediğine vurgu ayaparak,...
  2. İclal Aydın Hayatı Hakkında Bilgiler

İclal Aydın Hayatı Hakkında Bilgiler

iclal aydın kimdir hayatı biyografisi eserleri başarıları şiirleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Köşe yazarı,yazar ve oyuncu İclal Aydın on parmağında on marifet bir kadın melekler :) Duygularını ifade ediş tarzıyla çok beğenilen duygusal yazarın hayatıyla ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere; İclal Aydın,14 Eylül 1971'de Elazığ şehrinde hayata gözlerini açtı.Memur...
  3. Murat Pilevneli kimdir biyografi bilgileri burada!

Murat Pilevneli kimdir biyografi bilgileri burada!

murat pilevneli kim kimdir biyografi tuba ünsal hayatı hakkında bilgiler burada. Murat Pilevneli, ismini magazin haberlerinde Tuba Ünsal Murat Pilevneli olarak duymuş okumuşsunuzdur Melek'lerim. Evet, güzel oyuncu Tuba Ünsal'ın kızı Sare'nin babası Murat Pilevneli kimdir diye merak edenler için, Murat Pilevneli biyografi bilgilerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ünlü işadamı...
  4. İclal Aydın Resimleri de paylaşın

İclal Aydın Resimleri de paylaşın

Az önce sizlere sevdiğim oyuncu, sunucu ve şiir yorumcusu olan İclal Aydın kimdir biyografisini paylaşır mısınız diye yazmıştım şimdide İclal Aydın Resimleri paylaşmanızı istiyorum ve şimdiden resimler için tşk ediyorum.
  5. İclal Aydın Biyografik Bilgileri Hayatı

İclal Aydın Biyografik Bilgileri Hayatı

İclal Aydın Hayatı İclal Aydın Biyografisi Sevgili melekler, 2006 yılında Emre Kınay ile başrol oynadıkları İki Aile dizisiyle çok sevilen gazeteci-yazar-oyuncu İclal Aydın hayatı hakkında ki bilgilerimiz şöyle... :) 14 Eylül 1971′de Memur olan ailesinin o dönemde Nevşehir’de görevde olmaları nedeniyle Nevşehir’de doğdu. İlköğretim, lise ve yüksek öğreniminin bir kısmını Ankara’da...

Sayfayı Paylaş