gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İclal Aydın Resimleri de paylaşın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Az önce sizlere sevdiğim oyuncu, sunucu ve şiir yorumcusu olan İclal Aydın kimdir biyografisini paylaşır mısınız diye yazmıştım şimdide İclal Aydın Resimleri paylaşmanızı istiyorum ve şimdiden resimler için tşk ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İclal Aydın Resimleri de paylaşın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İclal Aydın savundu

İclal Aydın savundu

sanat dünyasında başarıla konulara imza atıldığında sanatçının bu keyifi yaşayamadığını belirten İclal Aydın arkadaşlarını haklı buldu..... 'CEM DE CAN DA DAYAĞI HAK ETMEDİ!' İCLAL AYDIN, AROG VE MUSTAFA FİLMLERİ NEDENİYLE CEM YILMAZ VE CAN DÜNDAR'A YAPILAN ELEŞTİRİLERE DEĞİNDİ... İclal Aydın, bu sektörün insanlara elde ettikleri başarının tadını yaşamaya izin vermediğine vurgu ayaparak,...
  2. Çocukluk Resimlerimizi Paylaşıyoruz Hadi Siz de Paylaşın

Çocukluk Resimlerimizi Paylaşıyoruz Hadi Siz de Paylaşın

Meleklerim biliyorsunuz ki üye aile albümümüz var.O bölüm de hemen hemen bir çok meleğimiz kendi resimlerini yada çocuklarının reismlerini paylaşıyor.Ama ben kimsenin çocukluk resmini paylaştığını görmedim:D Elinizde yada bilgisayarınız da bakıp bakıp gülümsediğiniz çocukluk yada bebeklik resimleriniz varsa buraya ekleyelim hep beraber paylaşalım:):):)Renkli ve şirin kareler çıkacağına...
  3. İclal Aydın yeni imaj

İclal Aydın yeni imaj

iclal aydın yeni imajı iclal aydın saçları fotoları haberleri burada arkadaşlar. Billur gibi sesiyle, on parmağında on marifteyile İclal Aydın şiirleri ile köşe yazarlığı ve oyunculuğuyla başarısını zirvelere taşıyan İclal Aydın yeni imajı ile ilgi görüyor Melek'lerim. İclal Aydın saçları kestirdi ve "artık yeni imajım bu" dedi. İclal Aydın yeni halini sizlere sunuyor ve haberimizin...
  4. Zaman Tüneli Kapakları Dini resimler de paylaşın

Zaman Tüneli Kapakları Dini resimler de paylaşın

Selam arkadaşlar ben sizden Facebook Zaman Tüneli Kapakları için Dini resimler paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden paylaşımınız için çok sağolun.
  5. İclal Aydın Kimdir biyografi bilgilerini paylaşın

İclal Aydın Kimdir biyografi bilgilerini paylaşın

Selam arkadaşlar sesini ve şiirlerini, şiirlere kattığı o yorumlarını çok beğendiğim İclal Aydın ile ilgili bilgi rica ediyorum sizden mümkünse İclal Aydın Kimdir biyografisini paylaşırsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş