gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iclal aydın seni seviyordum sözleri var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar iclal aydın ın seslendirdiği seni seviyordum şarkısının sözleri varsa teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

iclal aydın seni seviyordum sözleri var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İclal Aydın savundu

İclal Aydın savundu

sanat dünyasında başarıla konulara imza atıldığında sanatçının bu keyifi yaşayamadığını belirten İclal Aydın arkadaşlarını haklı buldu..... 'CEM DE CAN DA DAYAĞI HAK ETMEDİ!' İCLAL AYDIN, AROG VE MUSTAFA FİLMLERİ NEDENİYLE CEM YILMAZ VE CAN DÜNDAR'A YAPILAN ELEŞTİRİLERE DEĞİNDİ... İclal Aydın, bu sektörün insanlara elde ettikleri başarının tadını yaşamaya izin vermediğine vurgu ayaparak,...
  2. Sinan özen senden sonra sözleri lazım bana var mı ?

Sinan özen senden sonra sözleri lazım bana var mı ?

Sinan özenin seslendirdiği şarkının sözleri lazım arkadaşlarım senden sonra isimli parçanın sözlerini verbilir misiniz lütfen.
  3. İclal Aydın ''Seni Seviyordum'' Şiiri

İclal Aydın ''Seni Seviyordum'' Şiiri

iclal aydın seni seviyordum şiiri sözleri dizeleri ile ilgili bilgiler burada melekler Başarılı yazar ve oyuncu İclal Aydın'ın seslendirdiği ''Seni Seviyordum'' adlı şiiri sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Sana uzak kentlerden birinde Zamanın bir yerinde Seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi Onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi İnsan hergün anımsar mı aynı...
  4. En Etkileyici Seni Seviyorum Sözleri

En Etkileyici Seni Seviyorum Sözleri

En Etkileyici Seni Seviyorum Sözleri lazım bana mümkünse siz de En Etkileyici Seni Seviyorum Sözleri yazarsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş