gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İclal Aydın yeni imaj

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

iclal aydın yeni imajı iclal aydın saçları fotoları haberleri burada arkadaşlar. Billur gibi sesiyle, on parmağında on marifteyile İclal Aydın şiirleri ile köşe yazarlığı ve oyunculuğuyla başarısını zirvelere taşıyan İclal Aydın yeni imajı ile ilgi görüyor Melek'lerim. İclal Aydın saçları kestirdi ve "artık yeni imajım bu" dedi. İclal Aydın yeni halini sizlere sunuyor ve haberimizin detaylarıyla sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler.

İclal Aydın, önceki gün basın danışmanıyla İstinye Park’ta dolaşırken objektiflere takıldı.

Yıllardır uzun kullandığı saçlarını kestirdiği görülen Aydın, “Saçlarımı iki hafta önce kestirdim. Yeni imajım artık bu” dedi.

İclal Aydın yeni imaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İclal Aydın savundu

İclal Aydın savundu

sanat dünyasında başarıla konulara imza atıldığında sanatçının bu keyifi yaşayamadığını belirten İclal Aydın arkadaşlarını haklı buldu..... 'CEM DE CAN DA DAYAĞI HAK ETMEDİ!' İCLAL AYDIN, AROG VE MUSTAFA FİLMLERİ NEDENİYLE CEM YILMAZ VE CAN DÜNDAR'A YAPILAN ELEŞTİRİLERE DEĞİNDİ... İclal Aydın, bu sektörün insanlara elde ettikleri başarının tadını yaşamaya izin vermediğine vurgu ayaparak,...
  2. İclal Aydın Hayatı Hakkında Bilgiler

İclal Aydın Hayatı Hakkında Bilgiler

iclal aydın kimdir hayatı biyografisi eserleri başarıları şiirleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Köşe yazarı,yazar ve oyuncu İclal Aydın on parmağında on marifet bir kadın melekler :) Duygularını ifade ediş tarzıyla çok beğenilen duygusal yazarın hayatıyla ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere; İclal Aydın,14 Eylül 1971'de Elazığ şehrinde hayata gözlerini açtı.Memur...
  3. İclal Aydın ''Seni Seviyordum'' Şiiri

İclal Aydın ''Seni Seviyordum'' Şiiri

iclal aydın seni seviyordum şiiri sözleri dizeleri ile ilgili bilgiler burada melekler Başarılı yazar ve oyuncu İclal Aydın'ın seslendirdiği ''Seni Seviyordum'' adlı şiiri sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Sana uzak kentlerden birinde Zamanın bir yerinde Seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi Onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi İnsan hergün anımsar mı aynı...
  4. İclal Aydın Resimleri de paylaşın

İclal Aydın Resimleri de paylaşın

Az önce sizlere sevdiğim oyuncu, sunucu ve şiir yorumcusu olan İclal Aydın kimdir biyografisini paylaşır mısınız diye yazmıştım şimdide İclal Aydın Resimleri paylaşmanızı istiyorum ve şimdiden resimler için tşk ediyorum.
  5. İclal Aydın Biyografik Bilgileri Hayatı

İclal Aydın Biyografik Bilgileri Hayatı

İclal Aydın Hayatı İclal Aydın Biyografisi Sevgili melekler, 2006 yılında Emre Kınay ile başrol oynadıkları İki Aile dizisiyle çok sevilen gazeteci-yazar-oyuncu İclal Aydın hayatı hakkında ki bilgilerimiz şöyle... :) 14 Eylül 1971′de Memur olan ailesinin o dönemde Nevşehir’de görevde olmaları nedeniyle Nevşehir’de doğdu. İlköğretim, lise ve yüksek öğreniminin bir kısmını Ankara’da...

Sayfayı Paylaş