gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

içlerinde bir tane var ki harika

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: içlerinde bir tane var ki harika

sondakii ne kadar güzell ölee... emeğine sağlık canım

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

evet ya sondaki ne kadar hoş duruyor emeğine sağlık.

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

yooo hepside çok güzel canım sondakinede ayrıyeten bittim...
    emeğine sağlık canım

5. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hepsı
    cok usel cnm emegıne saglık

içlerinde bir tane var ki harika konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne mutlu ki benim bir ..... var

Ne mutlu ki benim bir ..... var

Ne mutlu ki benim bir ..... var Ailem Arkadaşım/Dostum Sevgilim/Eşim Bilgisayarım Severek yaptığım bir işim Arabam Diğer Aile bir insanın en önemli varlığıdır bence
  2. Gel gör ki kabağın bir sahibi var

Gel gör ki kabağın bir sahibi var

Vaktiyle bir derviş, nefisle mücadele makamının sonuna gelir. Meşrebin usulünce bundan sonra her türlü süsten, gösterişten arınacak, varlıktan vazgeçecektir. Fakat iş yamalı bir hırka giymekten ibaret değildir. Her türlü görünür süslerden arınması gereklidir... Saç, sakal, bıyık, kas, ne varsa hepsinden. Derviş, usule uygun hareket eder, soluğu berberde alır. - Vur usturayı berber efendi,...
  3. Biliyor musun bir tanem!Gidişim yürekten değil, zorunluluktan.Sanma ki....

Biliyor musun bir tanem!Gidişim yürekten değil, zorunluluktan.Sanma ki....

gidişim zorunluluktan gidişim yürekten değil zorunluluktan Gidiyor musun diye sorma bana. Gönderen sensin. Ne terk etmeyi istedim seni, Ne de daha yaşamadığımız bu aşkı toprağa gömmeyi. Senin kadar öfkeliyim ben de. Senin kadar endişeli... Bir dokunuşunla bin kenti yıkacak güç verirdin bana Ama inandıramadım seni. Sen, sorgularken beni kafanda Ben, gözlerinin içine bakıyordum kuşkuyla....
  4. Türkiye'de Bir Tane Acun'da Var!

Türkiye'de Bir Tane Acun'da Var!

acun ılıcalı acın ılıcalı haberleri Sevgili melekler, başarılı program yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı, yeni aldığı teknesiyle gezerken görüntülendi. Bodrum'da tatil yapan Acun Ilıcalı, yeni satın aldığı Cigarette 50 Marauder marka teknesiyle ilk kez görüntülendi. Ünlü televizyoncu bir arkadaşıyla beraber Yalıkavak açıklarında yeni teknesinin tadını çıkarttı. Mercedes Benz C63 modelden...

Sayfayı Paylaş