gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

içlerinde muhakkak beğeneceğiniz bir babet vardır elbet

Konu, 'Çöplük' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 19 Kasım 2008
  2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: içlerinde muhakkak beğeneceğiniz bir babet vardır elbet

yaa ama secemedim ki hepsi birbirinden güzeller tesekkürler

3. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

evet hepsi birbirinden güzeller
    paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık canım...

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

bayılırım babetlere

bunlarda harika mislim bana bunları alsana:D:D

içlerinde muhakkak beğeneceğiniz bir babet vardır elbet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlü şarkıcı Emrah 'Hayatımda elbette biri var ve evliliğe doğru gidiyorum

Ünlü şarkıcı Emrah 'Hayatımda elbette biri var ve evliliğe doğru gidiyorum

Ünlü şarkıcı Emrah 'Hayatımda elbette biri var. Genç ve sağlıklı bir erkeğim yani, olmaması tuhaf... Hatta, çok yakında nikah masasına oturabilirim. Kır düğünleri çok güzel olur mesela' dedi. KIZ ARKADAŞIM VAR Emrah Kelebek'e verdiği röportajda şunları söyledi: "Aslında özellikle gizlenmiyorum. Kız arkadaşlarımla çıkıp eğleniyorum zaman zaman. Çok da dışarı çıkan biri değilim. Sporumu...
  2. İçimde Ölen Biri Var...!

İçimde Ölen Biri Var...!

Her şey güzel olacak" diyor içimden bir ses. "Her şey güzel olacak"... İnanmak istiyorum. Her şey güzel olsun istiyorum. Her şey bitiyor. Canımı yakanın ne olduğunu bilsem, uzaklaşsam ondan, ulaşamasa bana, yanmasa canım bu kadar. Çeksem gitsem, çok uzaklara gitsem, kendimden gitsem,kafamdakilerden gitsem, zorunluluklardan gitsem, sorumluluklardan gitsem, upuzun,sapsarı bir...
  3. Benim İçimde Biri Var !

Benim İçimde Biri Var !

Adını koyamıyorum, kim olduğunu bilmiyorum ama içimde biri var. Melek mi, şeytan mı belli değil. Aşkı savunan, aşkla durulan, aşkla yaşayan biri ve içimde.. Ne zaman aşka küssem, kapılıp gitsem dost sohbetlerinde aşkın bittiğine ve ne zaman inancımı yitirsem, ortaya çıkan biri var. Sesini kulaklarımda duyuyorum. İlk başlarda delirdim zannetmiştim ama sonra düşününce, zaten akıllı insan...

Sayfayı Paylaş