gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

idam

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Asılmak.İnsan rüyasında idam edildiğini görürse, başarılı olacağına yorumlanır. Asılmak, fakirler için hayra işarettir. Zenginler için varlığın artacağı anlamındadır. Bekarlar için, evlilik işaretidir. Rüyada idam mahkumu olmak uzun ve şerefli yaşamak.demektir. Rüyada idam edildiğini görmek, başkaları yüzünden zarara gireceğiniz anlamına gelir. Büyük sorunların geride kalacağına işaret eder. İyidir.Rüyada idam edilmis bir kimse görmek, arkadas ve dostlari arasinda itibarin artacagina isaret eder. idama mahkum oldugunu gören kimsenin ömrü uzun olur. Rüyada idam edildiğini görmek, başkaları yüzünden zarara gireceğiniz anlamına gelir. Karardan vazgeçildiğini görmek, birçok sorunun üstesinden geleceğiniz anlamındadır.Rüyada idam edildiğini görmek, başkaları yüzünden zarara gireceğiniz anlamına gelir. Karardan vazgeçildiğini görmek, birçok sorunun üstesinden geleceğiniz anlamındadır.

idam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr İdam Fermani...

Bİr İdam Fermani...

Mısır'da Tolunoğulları hanedanının kurucusu Ahmed b. Tolun, Halife Memun zamanında Bağdat'da saray kumandanlığı yapmış olan Buhara Türklerinden Tolun'un oğluydu. Pek dindar ve dürüst biriydi. Ahmed'in gençlik yıllarında bir gün, babası Tolun onu bir iş için hükümet konağına göndermişti. Ahmed orada Tolun'un cariyelerinden birinin bir hizmetçiyle fuhuş halinde olduğunu görmüştü. Fakat...
  2. Bu idama seyirci kalmayın

Bu idama seyirci kalmayın

Bu idama seyirci kalmayın İnternetten kadın hakları raporu indirdi, idama mahkum oldu. Gelin bu genci hepberaber kurtaralım. Said Pervez Kambas… Afganistan'da 23 yaşında bir üniversite öğrencisi… Suçu: İnternetten kadın haklarını içeren bir raporu indirip arkadaşlarına dağıtmak… Cezası: İdam ve onaylandı… Kambas şimdi ölümü bekliyor… Ve biz bu duruma isyan...
  3. İdam Mangası

İdam Mangası

Bir idam mangasının nasıl işlediğini size anlatayım: Ölüm mahkumuna ateş etmeleri için yedi asker seçilir. Askerlere yedi silah verilir, bunların altısında gerçek kurşun vardır, birinde ise talim fişeği. Onun içindeki barut da ötekilerde olduğu gibi patlar, çıkardığı ses de aynıdır, ama kurbanın bedenine ateş ederken o silahın içinden kurşun çıkmaz. Hangi silahta talim fişeği olduğunu...
  4. Orhan Gencebay - İdam Mahkumu

Orhan Gencebay - İdam Mahkumu

Dertleri dermanla verensin tanrım Bir zalim kulunu çok seviyorum Aşk denen bu derdin dermanı var ise İdama mahkumu af bekliyorum Gönlüm neler neler çekmişti amma Benden beter var mı bilemiyorum Korkum var yürekten aşkımdan da büyük Korkumdan bir türlü gülemiyorum,gülemiyorum Özür dilemekse ben diliyorum Cezama sensizlik verme diyorum Aşkına sevgine ihtiyacım var Seni canımdan da çok çok...
  5. Şehzade Mustafa İdamı

Şehzade Mustafa İdamı

Şehzade Mustafa İdamı hakkında bilgi yazarmısınız hürrem mi idam ettiriyor mustafayı?

Sayfayı Paylaş