gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Idare Organinin Tanimi

Konu, 'İdare Hukuku' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

İdare organı, devletin yürütme organının Cumhurbaşkanı, Bakanlar Kurulu, Başbakan ve bakanlar dışında kalan kısmı ile devlet dışındaki diğer kamu tüzel kişileridir. (Devlet dışındaki kamu tüzel kişilerinin neler olduğu aşağıdaki bölümlerde görülecektir

Idare Organinin Tanimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan biyografisi

Tan biyografisi

tan biyografisi tan özgeçmişi tanın biyografisi otobiyografisi özgeçmiş Tan Taşçı 30.10.1981 Tarhinde Almanya'da doğan Tan'ın tek albümünün ismi 'Rica Ederim' Bu albüm 11 hit şarkıdan oluşmaktadır. Tan, Türkan Şoray Ve Bulut Aras'ın başrol oynadıkları 'Mürüvvetsiz Mürüvvet' filminde de rol aldı...
  2. Tan - Zampara

Tan - Zampara

Zampara, zampara x 2 Bir dedin iki etmedim sevmediğin hiç bir yere gitmedim Esirgedim, kötü söyletmedim hepsi geçti merak bile etmedin Ama sen vefasızsın, kesseler bile acımazsın Sözümü iyi dinle, bundan sonra bende Zampara gibi olacağım Her çiçeğe konup orda kalacağım Uçarım doymak bilmez iştahım seni tanımadan önceki adamım Üzgünüm sana layık olamadım, fazla kalamadım Kurtardım...
  3. Tan - Yalancı

Tan - Yalancı

Dokunmayın, Gelmeyin üstüme Kendimde değilim bu günlerde Hele sen şöyle bir dur gönül İlk önce ben ağlayacağım Seni aşkımla büyüttümm Ne dedinse kabullendim Adaletin bu mu Yalancı Artık sevmeyeceğim Ölsemde dönmeyeceğim Bu son oyunundu bana Yalancı Kötü günler geride kaldı Mutluluk bulacağım Sende kahrolacaksın Yalancı
  4. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  5. sigaranın tanımı......:)

sigaranın tanımı......:)

sigaranın tanımı sigaranin tanimi sigara tanımı Sigaranın Tanıtımı ;) adı : tütün soy adı : sıgara baba adı : kök ana adı : yaprak ...doğumyeri : toprak ...cinsi : nikotin görevi : kanser adresi : insan durağı : dudak sokağı : gırtlak caddesi : bağırsak mahallesi : akciğer kenti : ölüm eşi : azrail sonu : mezar ..

Sayfayı Paylaş