gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

İddia yüzündenmiş

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü basketbolcu Milica Daboviç çocukluğundan beri sporla ilgilenmektedir farklı alanlardada faaliyet sürdürmek isteyen Daboviç röportajında neler demiş bakalım haberimizde.......

BJK KOVDU TELEVİZYONA HAZIRLANIYOR!
    BEŞİKTAŞLI BAŞKETBOLCU MİLİCA DABOVİÇ, FHM DERGİSİ'NİN ŞUBAT SAYISINA SOYUNDU...

Sekiz yıldan bu yana basketbol oynayan, ilk derslerini babasından alan Milica Daboviç, daha önce Belgrad'ın Beopetrol, Crvena zvazda ile Vojvodina'nın Novi Sad takımlarında oynadı. Beşiktaş'a gelmeden önce Rusya ve Fransa'da kariyerine devam eden genç oyuncu, 'Özellikle kadınsanız başarılı olmak inanılmaz bir duygu, çünkü bu bağımsız olduğunuz ve istediğiniz şekilde yaşayabileceğiniz anlamına geliyor. Bana çekici gelen erkeğin sıradan olmaması gerekiyor, profesyonel olmasa bile hobi olarak spor yapması gerekir. Benim için en önemlisi antrenmanlarım. Tabi arkadaşlarımla dışarı çıkma, Skype'deki ailem ve Facebook'taki dostlarımla konuşma fırsatı buluyorum. Eğer isterseniz herşey için vakit bulabilirsiniz' dedi. Dövmelerinin güç, sevgi ve mutluluğu sembolize ettiğini söyleyen Daboviç, yunusların zeka ve iyiliği simgelediğini belirtti. Bir arkadaşıyla girdiği iddiayı kaybettiği için dövmelerini göstermeyi kabul ettiğini kaydeden basketçi, 'Takım arkadaşlarım bana, bana benzemek istediklerini söylüyor' dedi.

İddia yüzündenmiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iddiaya girmek

iddiaya girmek

iddiaya girmek İnatçılığa ve gereksiz yere kendini üzüntüye sokmaya delalet eder.İddiaya girdiğinizi gördüyseniz, girişmiş olduğunuz yeni projelerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Aksi takdirde yanlış kararlar alabilirsiniz
  2. Yüz

Yüz

Yüz insanın şeref ve itibarına, süs ve zinet eşyalarına ve geçimine, Yüzü gülümser, parlak ve güzel görmek iyi hale, inanç ve amel güzelliğine ve diğer hayırlara, Kendi yüzünü asık görmek tiksinti verecek bir şeye, başkasının yüzünü asık görmek ondan birr kötülük görmeye, Yüzü buruşuk görmek üzüntü ve kedere, kırışıklarla dolu görmek derin düşüncelere ve uzun yaşamaya, Kadının yüzünü buruşuk...
  3. iddia ediyorum!!!!!!!!!!

iddia ediyorum!!!!!!!!!!

iddia ediyorum.. ben varya ben bu forumun Bitanesiyim :P
  4. Şok iddia!

Şok iddia!

ABD ve İran arasında son haftalarda her geçen gün alevlenen nükleer gerilim dün doruk noktasına ulaştı. The Sunday Times gazetesi, Pentagon’dan üst düzey bir kaynağa dayanarak verdiği haberde ABD Başkanı George Bush’un İran’ı vurmak için işaret bekleyen İsrail’e “sarı ışık” yaktığını yazdı. ABD’li yetkili bu gelişmeyi, “Başkan Bush, İsrail yönetimine tüm hazırlıklarınızı yapın ve tamamlayınca...

Sayfayı Paylaş