gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

iddialı gösterişli küpe modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gösterişli küpeler gösterişli küpe modelleri İddialı, iri, dev, gösterişli küpeler önümüzdeki günlerde karşımıza çok çıkacak.. 2009 İlkbahar defilelerinde, takı modellerinde küpeler ön plandaydı. Alçakgönüllü, kendi halinde küpeler bu sezon dışarı çıkmayacak. Yeni takı tasarımlarında örnekler ise değişiyor. Jill Sander’ın tasarladığı toplu elmas küpe, öne doğru uzanıyor. Proenza Schouler ise 80’leri hatırlatan plastik bir yelpaze klips küpe kullanmış. Rachel Comey, tek kulağa takılan beş farklı modelde klips küpeyle renkli bir tarz yakalamış. Comey, bu küpeleri beşlik paketlerde satışa sunacak. Yukarıda resmi görülen Marni tasarımı küpe ise bir çiçek kıza göre.. Vivienne Westwood’un damla küpeleri ise doğuya özgü bir antikayı hatırlatıyor. Bir de büyüklükte sınır tanımayan takı tasarımları var. Mesela Zac Posen’in avize büyüklüğündeki para küpeleri epey “ses getirmenize” neden olabilir. Posen’le yarışabilecek tek küpe modeliyse, Marc Jacobs’un Louis Vuitton için tasarladığı devasa halka küpeler.
    Modaport.com olarak size yeni sezonun takı modellerinden başlıca örnekleri sunuyoruz. Küpe alacakların da, takı tasarımıyla ilgilenenlerin de kulağına küpe olsun. Hangi küpeyi takarsanız takın, sizden önce görünmesine dikkat edin..

[​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]

]

2. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: iddialı gösterişli küpe modelleri
    bnm taqmıyCağım TürDenLEr :D :D :D

iddialı gösterişli küpe modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Gösterişli Gelinlik Modelleri

En Gösterişli Gelinlik Modelleri

En Gösterişli Gelinlik Modelleri lazım bana çünkü kısmetse bu yaz evleniyorum gelinliğim çok gösterişli olsun istiyorum.
  2. Gösterişli Asma Tavan Modelleri

Gösterişli Asma Tavan Modelleri

asma tavan modelleri şık asma tavanlar asma tavan modelleri 2015 asma tavan çeşitleri asma tavan örnekleri Dekorasyonun son yıllarda en çok ilgi gören unsurlarından biri olan asma tavanlar şık bir dekorasyon için tercih sebebiniz olabilir. Hep bir yenilik içinde olan asma tavanlara her geçen gün yenileri ekleniyor. Görsel anlamda mekanları çekici kılan asma tavanlarla sizler de evlerinizde...

Sayfayı Paylaş