gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İddialı moda nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

iddialı kapak nickler Kapak laf arıyorsanız işte size günümüz modasının en iddialı kapak nickleri:)

Benden kurtulmak istersin
    Umutsuz her kaçışında
    [ İlacın için dönersin yine * bana *]

Gidisiи üzmez saиmısтım
    вasa cıкamadı чüregim
    coк вagLaиmaz saиmısтım
    aчaga кaLкamadı кaLвim ”
    Şekilli moda sözler

renKLi hayaT bana hayaLimi SaT !

Sakın deme " Bir Aşığım Var Nasıl Olsa"
    Sen Kaybettin Aşkımı Git Ara Bul ve Getir
    Özledim Heyecanlarımı

*

Sensiz gecelerde gökyüzüne bir renk gerek *
    Ve renqini kaybetmiş yüreğe bir sen gerek

*

Bazen başlamadan bitmeli aşklar
    Ve yangın çıkmadan patlamalı sağnaklar

'' Kadife düşlerim

kulagımda ıslık
    ellerim buzul
    yüregim köz

k a d i f e

dilim sürgün ''

Sen bana
    Sen desen de demesen de olur
    Ama ben sana sen diyeceğim
    Düşün dur

moda nickler

Bugüne kadar
    hep denedin
    hep yenildin
    Olsun
    bir daha dene
    bir daha yenil
    Ama
    daha güzel yenil

Bizim eskiden umutlarımız vardı
    Yıkılan duvarların gövdesine yaslandık
    Sonra yanılmak girdi araya

hep bildimki benim sevdam var
    üstüne alınma sana gel diyen mi var? *********com/images/smilies/klpgif[/IMG]

çoK ho$ KaDınSın ama YetmeZzz

Biz büyüdük ve kirLendi dünya

Seni seviyorum

Çünkü sen hep benimlesin
    Gözümü kapatmam yeterli seni görmem için hissetmek için tatlı narin tenini

Seni seviyorum

Çünkü seni sevmekten başka bir şey gelmiyor içimden O kadar doğal ki bu duygu ruhumun derinliklerinde
    Sanki doğduğumdan beri var sadece ortaya çıkmak için seni bekliyordu

İddialı moda nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'iddialıyız, başaracağız'

'iddialıyız, başaracağız'

YILMAZ ERDOĞAN'IN YAZDIĞI ÖYKÜDEN TELEVİZYONA UYARLANAN 'KALPSİZ ADAM', İZLEYİCİYLE BULUŞTU. İlk bölümü ekiple birlikte seyreden Yılmaz Erdoğan, dizinin beğenileceğine ve başarılı olacağına inandığını söyledi. Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği 'Kalpsiz Adam' önce film olarak tasarlanmış, sonra diziye dönüştürülmüş. Sırrı Süreyya Önder'in senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği dizi, kalp nakli...
  2. iddialı kapak nickler

iddialı kapak nickler

iddialı nickler emo kapak nickler kapak iddialı nick .....DışıNı SüsLeR içiNi TakmaZ oLmuşSuN...... Bu hiddet benim! Kimse sahiplenmesin! Bütün suçlar �yine� benim! Kimse, nezaketini araya verip, suçtan pay çıkarmasın kendine! Hasarı tespit edin yeter! Bedelini, fazlasına canımı ekleyip ödeyeceğim! .... Üstüm kalsın! αкsЇLЇğЇм üsтüмdε, sεиdε КεLίмεLεя ΗεР ƒαГαzΪ.. qόяdύğύй Кαdαя αяαZΪ!!...
  3. tam kapaklık göndermelik iddialı nickler

tam kapaklık göndermelik iddialı nickler

iddialı nickler göndermelik sözler iddalı nickler kapaklık sözler gönderme HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!.. ßumuyDu Hayat Déd!q|éri Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taqMa siKdiR éDD..! ' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün...
  4. Son derecede iddialı ve gururlu nickler

Son derecede iddialı ve gururlu nickler

vazgeçtim nickleri gururlu nickler Tutucu değilim ama piyasa da degilim, prensiplerim yoktur ama seviyesiz degilim, kuralları sevmem ama yersiz yere ciğnedim görülmemiştir, içe kapanık degilim ama gerekmezse konuşmam, kinci degilim ama unutmam, sefkat gösteririm ama şımartmam, şüpheciyim ama kuruntu yapmam, kendimle çelişebilirim ama kafama takmam, dalga geçerim ama kırmam, ciddiye alırım ama...
  5. Çok çılgın nickler yeni moda msn nickleri

Çok çılgın nickler yeni moda msn nickleri

Çok çılgın nickler cilgin nickler çok çılgın nickler genç çılgın 2010 ....ॐ๑●Benim yarim ondan ayrılmış Tıpış tıpış yine bana geliyor Onun için yandım öpücüğüne kandım ....ॐ๑● HìsS£t ߀ñi TeÑïñð€ ðåÿªñ ¥ü®eGìm s€Ñ§ïz£ìg€ µªÿki®¡m $ðñà ã$k¦Ñª kÅna KªÑð ïs¥ÅñIm §åѪ ÿªÑ¿¦z£ïk ....ॐ๑●•٠·˙ॐ๑() ÇîLGîÑ_ Så®îŞîÑ ()ॐ๑●•٠·˙ॐ๑..... ஜ๘๑۩۞۩๑๘ஜ๏3_tยгкเรђ_๔гєค๓_๏3ஜ๘๑۩۞۩๑๘ .๑۩۞۩๑:ǺگҚιм گẽήί...

Sayfayı Paylaş