gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

iddialı sözler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

iddalı sözler iddali sözler iddialı en iddialı iddiali Ölmek için çok geç, yaşamak için çok erken!!!
    vazgeçtim ßu dünyadan bir tek ölüm paklar beni...

ßu A$k diiL sawastı sanki ..gaLißi sen seßeßide sen ..

...uzun ßi yola çıkalım ama dar olsun,yanında birtek ßen olayım diye...

Karı$ık DünyaLar Her Zaman ßeni ßuLurLar!

GöreßiLdigin Kadar Gerceğim..

öLüler ii ßiLir yaSamaq quseLdir..

Anladık ki oyunlar ßoyalar demekmiş..ßoyadıkça ßütün evcilikler sevişirmişş.!!

öLümü Secmek koLaya kaçmaqtır,SıkıyorSa yaSamayı dene!!

Var olmamak, varsa hemen ölmek; ßudur insan için en iyi olan.

artık martılar ßile susar olmuş denize, alaycı.

haLa qüçSüzlüqü hayatta kaLmaya mı ßenSetiyorSun ?¿

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: iddialı sözler
    Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!
    İstersen dünyayı çağır imdada; Sen varsın dünyada, bir de ben varım! - NFK

> Bundan böyle sesimi unut, yüzümü unut, ismimi unuT!

> Seni korkutacak geçtiğin yollar, Arkandan gelecek hep ayak sesim. - NFK

> Kaçıp dolaşsan da sen, şehir şehir, Bana kalacaksın yine son günü. - NFK

> öLüm oyunu çift kişiLik, ağır çekeN maT oLur!

> Bana düşmez can vermek, yumuşak bir kucakta; Ben bu kaldırımların emzirdiği çocuğum! - NFK

> Sokaktayım, kimsesiz bir sokak ortasında; Yürüyorum, arkama bakmadan yürüyorum. - NFK

> Sizin gözLeriniz doLarken biz gözümüzü kırpmadıK!

> Bizler; Siz Sokağa Çıkarken Annelerinizin Uyardığı O Kötü Çocuklarız.

> нιçвιя ѕєναρ мυтℓυ єтмє∂ι вєηι ѕєηιηℓє gιя∂ιğιм güηαнℓαя кα∂αя..
    .

iddialı sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iddialı msn sözleri

iddialı msn sözleri

msn sözleri iddalı sözler msn sözler iddialı msn sözleri yeni yepyeni msn sözleri //---Huzur bana uğramadığı her gün için özür dilemeli... //--- Aşk kırıntısıyla doymaktansa tek başıma aç kalırım bu hayatta. paylaşacak bir şey artık yoksa bir erkekle bir kadın arasında //---Kimi Ne göre Kralım ! , Kimine göre Kolpayım. Para pul sizin olsun; ben...
  2. iddialı avatarlar

iddialı avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 'iddialıyız, başaracağız'

'iddialıyız, başaracağız'

YILMAZ ERDOĞAN'IN YAZDIĞI ÖYKÜDEN TELEVİZYONA UYARLANAN 'KALPSİZ ADAM', İZLEYİCİYLE BULUŞTU. İlk bölümü ekiple birlikte seyreden Yılmaz Erdoğan, dizinin beğenileceğine ve başarılı olacağına inandığını söyledi. Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği 'Kalpsiz Adam' önce film olarak tasarlanmış, sonra diziye dönüştürülmüş. Sırrı Süreyya Önder'in senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği dizi, kalp nakli...
  4. en güzel iddialı kapak msn sözleri,

en güzel iddialı kapak msn sözleri,

kapak msn sözleri iddialı kapak nickler iletiler iddialı güzel sözler en msn nickleri Güzel msn nickleri iletileri Güzel msn nickleri , msn nickleri , nickler §IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!.. bén né zamaN tahttAn indim Ki..?siZz kraL 0LdunuzZ...?? €N BÜYÜK HATAM S€N! $€VM€K D€!!L $€N!N ߀N! $€VM€N!...

Sayfayı Paylaş