gebe
  1. eylülada

eylülada Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ideal kiloma ulaşmam lazım ama diyet uygulayamıyrm:S

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında eylülada tarafından paylaşıldı.

ya meleklerim ben 1.62 boyunda 58 kiloyum ramazandan önce 63 flndım ramazan telaşında aç kalarak bi şekilde verdim. aslında kendimi bildim bileli balık etliymdir halada öyleym bu artık deişmeyen bi gerçek olmamalı çünkü sıkıldım benm acilen 53 kiloya düşmem lazım.şuan yediğime içtiğime dikkat etmeye çalışıyrm ama bu kilomu korumamı sağlıyo sadece.dersaneye fln gidiyorum yoğun tempo acıkıyorum ekmek kullanmıyrm kesnlikle ama diyette uyguluyrm denilemez. napıcam bilmiyorum ya şu göbiişimi eritemedim gitti:D bol giynmeyi sevmeyen biriym genelde vücuduma yapışan şeyler giyerm ama göbeğim çıkıyo:D yardım ediinnnnn:D eyLüL ...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Göbekle ilgili şunu söyleyebilirim, Sadece ekmek yememek yada 3 beyazdan ( eroin şeker balık ) :D:D:D uzak durma ile olacak şeyler değil bunlar,
    İnsan metabolizması öyle bir iki haftada kilo verebilecek düzene sahip değil, şunu söyleyeyim sana misal sen günlük 2 km yürüyerek kilonu daha hızlı verebilirsin. Onun haricinde evde mekik yapayım dersen bu süreyi 1 aya kısaltacaktır. Çünkü ; metabolizman yavaş çalışıyor ve yavaş öğreniyor. Bu bağlamda hareket yapmanı şiddetle tavsiye ediyorum.

Hee ben mi valla göbüş aldı başını gitti :D:D Gölgesinde dereler çağlamakta :D

ideal kiloma ulaşmam lazım ama diyet uygulayamıyrm:S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdeal kilonuzu koruyun!

İdeal kilonuzu koruyun!

Kilo vermek kadar ideal kilonuza ulaştıktan sonra onu korumak da son derece önemlidir. Bu yüzden sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. Kilo verdiniz ancak kilo vermek kadar verdiğiniz kiloları geri almamak, formunuzu korumak da önemlidir. Bu nedenle sağlıklı beslenmeye kilo verdikten sonra da devam etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde kısa bir süre sonra hızla kilo aldığınızı...
  2. İdeal kilo

İdeal kilo

ideal kadın kilosu kadında ideal kilo kadınlarda kilo bayan kilosu 100 kilolu bayanlar nasıl dır İdeal kilo herkesin zevkine ve alışkanlığına göre değişmez, bir hesaplama tekniği vardır. İdeal kilo nasıl hesaplanır diye merak ediyorsanız işte size doktorların kullandığı teknik: KADINLAR ERKEKLER Kadınlar için: Boyunuzun ilk 1.5 metresi için 45 kilo, sonraki her 2.5 cm için 2.2 kilo...
  3. İdeal Kilo

İdeal Kilo

Şişmanlık, ideal kilonun üzerinde olmak demektir. İdeal kilo ise; hayatı maksimum uzatan, insanların yaşam kalitesini ve süresini etkileyen, duygusal ve sosyal yönden, kendinizle en barışık olduğunuz, daha mutlu ve huzurlu, güçlü ve sağlıklı, oluşabilecek hastalıkları geciktiren, kaliteli bir yaşamı ifade eden kilo demektir. İdeal kilo; Sağlıklı kilomuzu hesaplamak için çeşitli yolar vardır…...
  4. İdeal Kilonuz

İdeal Kilonuz

Zayıflatıcı bir kür uygulamaya başlama*dan önce böyle bir kür yapmanız gerekip gerekmediğini saptayın. Vücu*dunu/un dış görünüşüne verdiğinizönem .sizde bir ruh hastalığı haline gelmemeli. Aşırı sertliği ve aşırı hoşgö*rüyü bir yana bırakarak kewdinizi aynada seyredin. Günümüzde kadınla*rın çoğu sadece birkaç kilo fazlalıkları olduğu halde şişman olduklarını sanır*lar. Zaten, vücut yapilarımn...
  5. Karpuz Diyetiyle 1 Haftada 5 Kilo Verebilirsiniz Ama...

Karpuz Diyetiyle 1 Haftada 5 Kilo Verebilirsiniz Ama...

karpuz diyeti, karpuz diyetiyle zayıflama, karpuz diyeti nedir Sevgili melekler, yukarda başlıkta amadan sonrasını merak ediyorsunuz değil mi? Sakın size karpuz diyetini önereceğimizi sanmayın. Karpuzun elbetteki faydaları var, ancak içeriğinde bulunan şeker sebebiyle abartılı tüketilmediği sürece. Üstelik tek tip beslenmeyle verilen kiloların hızla geri dönebileceğini unutmayın. Sıcakların...

Sayfayı Paylaş