ideal kiloma ulaşmam lazım ama diyet uygulayamıyrm:S

eylülada

Yeni Üye
Üye
ideal kiloma ulaşmam lazım ama diyet uygulayamıyrm:S
ya meleklerim ben 1.62 boyunda 58 kiloyum ramazandan önce 63 flndım ramazan telaşında aç kalarak bi şekilde verdim. aslında kendimi bildim bileli balık etliymdir halada öyleym bu artık deişmeyen bi gerçek olmamalı çünkü sıkıldım benm acilen 53 kiloya düşmem lazım.şuan yediğime içtiğime dikkat etmeye çalışıyrm ama bu kilomu korumamı sağlıyo sadece.dersaneye fln gidiyorum yoğun tempo acıkıyorum ekmek kullanmıyrm kesnlikle ama diyette uyguluyrm denilemez. napıcam bilmiyorum ya şu göbiişimi eritemedim gitti:D bol giynmeyi sevmeyen biriym genelde vücuduma yapışan şeyler giyerm ama göbeğim çıkıyo:D yardım ediinnnnn:D

eyLüL ...

Göbekle ilgili şunu söyleyebilirim, Sadece ekmek yememek yada 3 beyazdan ( eroin şeker balık ) :D:D:D uzak durma ile olacak şeyler değil bunlar,

İnsan metabolizması öyle bir iki haftada kilo verebilecek düzene sahip değil, şunu söyleyeyim sana misal sen günlük 2 km yürüyerek kilonu daha hızlı verebilirsin. Onun haricinde evde mekik yapayım dersen bu süreyi 1 aya kısaltacaktır. Çünkü ; metabolizman yavaş çalışıyor ve yavaş öğreniyor. Bu bağlamda hareket yapmanı şiddetle tavsiye ediyorum.

Hee ben mi valla göbüş aldı başını gitti :D:D Gölgesinde dereler çağlamakta :D

Geri