İdil(Selin Demiratar) Adanalı dizisinden ayrıldı!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İdil(Selin Demiratar) Adanalı dizisinden ayrıldı!
mehmet akif alakurt sevgilisi selin demiratar adanalı dizisinden neden ayrıldı adanali idil neden cikti adanalıdaki idil öldü adanalı idilin öldüğü sahne
Adanalı dizisini seyredenler son bölümde İdil in vurulmasıyla şok yaşadı.Eminim birçok kişi İdil(Selin Demiratar) in akibetini merak ediyordur Daha fazla bekletmeden sizlere Adanalı dizisinin güzel oyuncusu İdil'in akıbetini söylüyorum

Son bölümde vurulan İdil artık dizide yok!
Hayranları çok büyük üzüntü yaşayacak buna eminim arkadaşlar iki yılı aşkın süredir dizide görmeye alışkın olduğumuz İdil son bölümde rol gereği öldürülerek dizideki rolüne son verildi Magazin ve internet sayfalarına konuyla ilgili farklı açıklamalar gelsede sizlere en inandığım ve güvendiğim haberi aktarıyorum

adanali-6173.jpg

Adanalı Dizisinden Selin Demiratar (idil) Neden Ayrıldı

İki yıldır dizide yer alan başrol oyuncularından biri Adanalı’dan ayrıldı.

Nejat İşler’in “Kapalıçarşı” dizisinin kadrosundan ayrılmasının ardından şok bir ayrılık da “Adanalı” dizisinde yaşandı.

Dizinin başrol oyuncularından Selin Demiratar, dizinin kadrosundan ayrıldı. İki yıldır dizide rol alan Demiratar, geçen yıl Maraz Ali karakterini canlandıran rol arkadaşı Mehmet Akif Alakurt ile aşk yaşamaya başlamıştı. “Sevgiliyle dizi çekmek çok zor.

Bence sevgililer aynı projede rol almamalı” diyen Demiratar, projeden ayrıldı. Demiratar, önümüzdeki hafta ekrana gelen bölümde rol gereği öldürülecek ve diziye veda edecek

Selin Demiratar’ınilginç talepleri nedeniyle ‘Adanalı’ dizisinin kadrosundan çıkartıldığı belirtildi

“Adanalı”nın cuma günü ekrana gelen bölümünde senaryo gereği öldürülen olan Selin Demiratar, “İdil Başkomiseri” oynadığı diziden kendi isteğiyle ayrıldığını açıklamıştı. Ancak dizinin yapım şirketi Süreç Film’den gelen bilgiler ise Demiratar’ın kaprisleri yüzünden işinden olduğu yönünde.
Dizinin Maraz Ali’si Mehmet Akif Alakurt’la da yaklaşık bir yıldır birlikte olan Demiratar, diziden aslında 39. bölümde ayrılmayı istediğini söyledi ve “Bu sezon zaten dizinin hikâyesi de, konsepti de değişti, geçen yıl başladığımız gibi devam etmedi.
Dizinin kitlesi değişince müsaade istedim ama yapım ekibimiz 47. bölüme kadar devam etmemi istedi, ben de 7 – 8 bölüm daha çektim ve ayrıldım. Kariyerim açısından başka bir projede yer almak istedim. Bir sorun yok. Mehmet(Akif Alakurt) diziye devam ediyor, ben de sete ziyarete gidiyorum” dedi.
Ancak Demiratar’ın kendi isteğiyle değil, yapımcının isteğiyle dizide öldürüldüğü ortaya çıktı. İddiaya göre Demiratar, sevgilisi Mehmet Akif Alakurt ile başrolü paylaşmasının da etkisiyle sette sürekli kapris yapmaya başladı. Sabah akşam suşi ve kebap isteyen, 03.00’te özellikle bir pizza zincirinden pizza talep eden, çekim yerlerini beğenmeyen, istenen performansı da gösteremeyen Demiratar, yapım ekibinin sinirlerini fazla zorlayınca konu yapımcı çift Ali ve İnci Gündoğdu’ya intikal etti.
adanali-ne-zaman-baslayacak1-5209.jpg

Özür kabul edilmedi
Demiratar’ı iki kez karşılarına alıp konuşan çift, sonuç alamadı. Bunun üzerine Gündoğdu çifti, Demiratar’a iki hafta önce “Haftaya seni öldürüyoruz” diye haber yolladı. Yapımcılardan özür dileyen ve benzer durumları tekrarlamayacağını söyleyen Demiratar’ın isteği kabul edilmedi ve diziye veda etmek zorunda kaldı.
Dizinin bu bölümüne Kıvanç Tatlıtuğ ile flört eden 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam, komiser Esra karakteriyle katıldı.

İşte Adanalı dizisinin yeni güzeli Ebru Şam

ebru-sam1-5524.jpg

ebru-sam2-6729.jpg

]Lilililili teyzeyi arada, oda arada rastlarsam sırf onun lililil si için izliyordum. Lezize teyzemi öldürdüler, İdil ölmüş çokmu :) Zaten pek aram yoktu İdil ile :) Birbirimizi pek sevmeyizde

laf etmeyin

adanalı dizisi çok güzel her hafta izliyorum idil iyiki çıktı çünkü maraz aliye yani mehmet akif alakurta aşıgım idil ile mehmet akifi öpüşürken gördügümde yada kol kola girdiginde kıskanıyordum mehmet akifi

Son düzenleme:
sizin bu dizinizden ayrılmanıza çok üzüldüm.bazı kişiler iyi oldu diyor ama benim için hiç hoş olmadı

Geri