gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İDO seferlerinde aksama

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İstanbul'daki elverişsiz hava koşulları nedeniyle bazı İDO seferleri yapılamıyor. İstanbul'daki elverişsiz hava koşulları nedeniyle İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş'nin (İDO) bazı deniz otobüsü ve feribot seferleri yapılamıyor.
    İDO'dan alınan bilgiye göre, saat 07.00'daki Yenikapı-Bandırma feribot seferi ile saat 07.30'daki Bandırma-Yenikapı ve saat 08.00'deki Armutlu-Yenikapı-Bostancı deniz otobüsü seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

Bu arada, saat 08.00'de Bostancı'dan kalkan Bostancı-Kadıköy-Yenikapı-Bakırköy deniz otobüsünün de elverişsiz hava koşulları yüzünden Kadıköy'de bekletildiği bildirildi.

İDO seferlerinde aksama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'TT'deki aksama minumumda kaldı

'TT'deki aksama minumumda kaldı

Türk Telekom (TT) Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Emin Başer, 10'uncu gününe girilen grev uygulamasının devam ettiği sürede yapılan çalışmalar sonucunda telefon ve ADSL abonelerine verilen hizmetlerinin olabildiğince aksaklık olmadan sürdürülmeye çalışıldığını söyledi. TT Genel Müdür Yardımcısı Celalettin Dinçer ise, şebekede kasti müdahalelerle oluşan arızaların giderilmesi için greve...
  2. aksama kadar yasamak

aksama kadar yasamak

Akşama Kadar Yaşamak Mekke... Yaşlı bir adam ve genç bir delikanlı bir köşede oturup konuşmaktalar. Önlerinde iyi giyimli bir adam belirir. Genç olanın önüne bir kese altın koyar. Genç: - Sağol, paraya ihtiyacım yok. - Olsun, ben sana veriyorum, ister sen harca, ister fakirere ver. Genç fazla ısrar etmez. Keseyi alır hemen hepsini ihtiyacı olduğunu bildiklerine dağıtır. Yaşlı adam...
  3. Sefer Vakti

Sefer Vakti

sefer vakti SEFER VAKTI gözyaşlarımla yoğunlaşan ürpertileri hissediyorum, Varlığını hissediyorum sonra birliğini Hesabıma bir göz atmalıyım yüce katına varmadan, Kırağı düşmüş saçlarıma yosun tutmuş gözbebeklerime bakmadan, Ve yılları sıkıştırmışım kara çantalara, Onları alıp kaçmalıyım buralardan hava kararmadan... Gecenin yası omuzlarımda sen içimdesin Titreyerekraks eden tövbeleri...
  4. İDO 2012 Kurban Bayramı Seferleri Biletlerini Satışa Sundu

İDO 2012 Kurban Bayramı Seferleri Biletlerini Satışa Sundu

Bu konu; İDO 2012 kurban bayramı biletleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kurban Bayramı tatili bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet bayramı tatiliyle birleştiği için uzayacak ve tatile çıkmak için fırsat arayanlara güzel bir bayram tatili fırsatı yaratacak. Eğer siz de bayramı fırsat bilip tatile çıkacaklardansanız hemen söyleyelim İDO bayram seferi biletleri satışa sunuldu. İşte...
  5. DJ İdo Sahnede !

DJ İdo Sahnede !

Bu konu; DJ İdo Sahnede haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü türkücü İbrahim Tatlıses 'in oğlu İdo bir mekanda djlik yaptı. Annesinin de izlediği İdo, başarılı performansıyla dinleyicilerden tam not aldı. İşte haberin detayları.. İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo, önceki gece Masquerade isimli mekanda DJ'lik yaptı. Mitanox'un sponsorluğunda gerçekleşen gecede...

Sayfayı Paylaş