gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

İdo Tatlıses'in yeni saç modeli instagramı karıştırdı.

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

İbrahim tatlısesin oğlu ido yeni saç stiliyle herkesi şaşırttı.herkes de halil sezai stili başladı sanırım [​IMG]
    İdo Tatlıses'in yeni saç modeli instagramı karıştırdı.
    Ünlüler sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya ve özel anlarını sevenleriyle paylaşmaya devam ediyor. Magazin programlarına konu olmamak için muhabirlerden köşe bucak kaçan, çoğu zaman kamufle olma çabalarıyla komik hallere düşen ünlüler; sosyal paylaşım sitelerinde özel hayatlarını paylaşmaktan hiç çekinmiyor. İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğulları İdo da sosyal medyada sık sık paylaşım yapanlardan.
    Kalın kaşları sosyal medyada espri konusu olan İdo, dün yeni saç modelini instagram'da paylaşınca olanlar oldu. İdo'nun dağınık saçları kalın kaşlarını örtse de kendisini sosyal medyanın hedefi olmaktan kurtaramadı.

İdo Tatlıses'in yeni saç modeli instagramı karıştırdı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Model Saç Bantları

Yeni Model Saç Bantları

erkek saç bandı erkekler için saç bandı erkek bantları bandajları
  2. Yeni 2012 bayan saç modelleri

Yeni 2012 bayan saç modelleri

2012 bayan saç modelleri 2012 saç modelleri bayan Evet Melek'ler, yine bir saç trendi konusunda daha buluştuk sizlerle :) Sizler için seçtiğim birbirinden şık ve yılın trendleri arasında yer alan, her zevke ve her yüze yakışacak saç modellerini, hemen aşağıda sizlerin beğenisine sunuyorum :)
  3. Yeni Saç Modelleri 2012

Yeni Saç Modelleri 2012

Yeni Saç Modelleri 2012 Selam saçlarımı kestirecem ve boyatacam ama önce sizden bu senenin saç modası hakkında önerilerinizi sunmanızı istiyorum varsa modeller de iyi olur.
  4. Yeni Erkek Saç Kesim Modelleri

Yeni Erkek Saç Kesim Modelleri

Bu konu 2013 erkek saç kesim modellerine yer vermektedir. Her ne kadar kadın paylaşım forumu olsak da beyleri unutmayarak, 2013 erkek saç modellerini paylaşıyorum. Kişisel bakımına düşkün karizmatik beylere özel, en yeni erkek saç kesim örneklerini foto galerimiz de sizler için bir araya getirerek, "saçımı nasıl kestirsem" diye kararsız olan beylere seçenek olarak sunuyorum. 2013...
  5. İbrahim Tatlıses'ten Yeni Albüm Geliyor!

İbrahim Tatlıses'ten Yeni Albüm Geliyor!

ibrahim tatlıses yeni albüm, ibrahim tatlıses, ibrahim tatlıses haberleri Sevgili melekler, 14 Mart 2011'de silahlı saldırıya uğrayarak başından ağır yaralanan ve müziğe ara vermek zorunda kalan İbrahim Tatlıses, twitterdan hayranlarına müjdeyi verdi. Stüdyoda çekilmiş bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşan ünlü sanatçı altına "Evet beyler stüdyo çalışmaları başlamıştır" notunu...

Sayfayı Paylaş