gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ido ve sevgilisi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ido ve sevgilisi, ibrahim tatlısesin oğlu ido, sevgilisi, kim, melisa aslı pamuk, resimleri, haberileri burada arkadaşlar
    İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna!nın oğlu İdo ilk defa sevgilisiyle objektiflere yakalandı Melek'lerim. Sevgilisi kim mi; Miss Turkey'in birincisi Melisa Aslı Pamuk:)

Bugüne kadar kız arkadaşıyla objektiflere hiç yakalanmayan İdo, önceki akşam Miss Turkey birincisi Melisa Aslı Pamuk’la görüntülendi.

Flaşları umursamadı

İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna’nın oğulları ido, önceki akşam Bebek’te, bu yılın Miss Turkey birincisi Melisa Aslı Pamuk’la objektiflere takıldı. Arkadaşları ve Pamuk’la beraber akşam yemeği yiyen İdo, çıkışta patlayan flaşları umursamadı.

İdo’nun otomobilinde

Mekandan birlikte çıkan İdo ve Pamuk, görüntülenmelerine rağmen istiflerini hiç bozmadı. Arkadaşlarıyla vedalaştıktan sonra beraber İdo’nun otomobiline binen ikili, basın mensuplarının sorularını ise yanıtsız bıraktı.

10 AYDIR TANIŞIYORUZ

Melisa Aslı Pamuk, dün yaptığı açıklamada ise İdo ile sadece arkadaş olduklarını söyledi: “Yakında Miss Universe için Brezilya’ya gideceğim. Gitmeden önce arkadaşlarımla yemek yemek istedim. İdo’yu da 10 aydır tanıyorum. Beni yemeğin sonunda eve o bıraktı ama sadece arkadaşız. Zaten yarışma öncesi böyle bir şey olamaz.”

ido ve sevgilisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin ve sevgilisi

Candan Erçetin ve sevgilisi

candan erçetin ve sevgilisi candan ercetin in sevgilisi ercetin erçetinin erçetin hamile ünlü şarkıcılarımızdan Candan Erçetin magazinden ziyade ağır kişiliği hanımefendiliği ve güçlü sesiyle adından bahsetiriyorken bu kez sevgilisi ile ilgili çıkan haberler sanatçının canını sıkıyordu...... AYRILMADIK FOTOĞRAFI! ÜNLÜ ÇİFTİN HAKKINDA ÇIKAN AYRILDILAR HABERLERİNİN ASILSIZ OLDUĞUNU...
  2. Teoman ve yeni sevgilisi

Teoman ve yeni sevgilisi

teomanın sevgilileri teoman sevgilisi teoman sevgilileri iTeomanın yeni sevgilisi, teoman sevgilis, teomanın sevigili kim acaba diye merak edeneler, buraya lütfen. Gecelere akmayı seven ünlülerin başında gelir Rock'çı Teoman...Geçen gece Beyoğlu'nda sevgilisi ile gazetecilere yakalanan Teoman'ın o haberi Melek'ler. Adını gizli tuttuğu kız arkadaşıyla el ele gece kulübüne girerken...
  3. Derya Tuna ve İdo İboyu görmeye gittiler

Derya Tuna ve İdo İboyu görmeye gittiler

ibonun almanyadaki görüntüleri derya tuna ve oğlu ido, iboyu görmeye gittiler, resimleri, görüntüleri burada arkadaşlar. Almanya'da tedavisi süren İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde "İdo gelsin çok özledim" demişti. Özlem giderecek nihayet... Çünkü oğlu ido ve annesi Derya Tuna onu ziyarete gitti. İşte o haber Melek'ler. Bir süre önce uğradığı silahlı saldırı sonucu sol tarafı...
  4. Ozan Güven ve sevgilisi

Ozan Güven ve sevgilisi

ozan güven, sevgilisi, yosun, yosun güreli, haberleri burada arkadaşlar. Ünlü oyuncu Ozan Güven ve sevgilisi Yosun Güreli, bir alışveriş merkezinde bakın nasıl yakalanmışlar. İşte o haber Melek'ler! Ozan Güven, önceki gün sevgilisi Yosun Güreli’yle Astoria Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Geçen hafta özel hayatıyla ilgili soru sorduğu için bir muhabirle kavga eden oyuncu, olayın...
  5. Hakan Kurtaş ve sevgilisi

Hakan Kurtaş ve sevgilisi

hakan kurtaş sevgilisi bir çocuk sevdim hakan kurtaş ve sevgilisi fotoları haberleri burada arkadaşlar. Ekranların sevilen dizilerinden olan Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki başarılı oyunculuğu ve performansıyla, ayrıca yakışıklılığıylada genç kızların kalbini fetheden Hakan Kurtaş sevgilisi ile el ele görüntülendi Melek'lerim. Bizde Bir Çocuk Sevdim Hakan Kurtaş ve sevgilisi haberlerini,...

Sayfayı Paylaş