gebe
  1. gamzeezeybekkk

gamzeezeybekkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İdrar da olan parçalar

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında gamzeezeybekkk tarafından paylaşıldı.

Idrarim da beyaz parçacıklar var neden oluyo acaba .

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü yaptırın.Tetkit ve muayene için hekime görünün.

İdrar da olan parçalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. idrar

idrar

Sidik.Rüyada idrarı tutamamak, malın ve paranın artacağına, mutlu havadis alacağınıza işarettir. Yol ortasında idrar yapmak hiç ummadığınız bir kişiden bir fenalık geleceğine yorulur. İdrar darlığı zamanla fakirleşeceğine işaret eder. Şişe içinde idrar, hastane ile ilgili bir durumu bildirir. İdrar, hastalığın ve kavganın işaretidir. Rüyada idrarınızı yaptığınızı gördüyseniz, uğursuzluk...
  2. 2009 ve 2010 da moda olan trendler

2009 ve 2010 da moda olan trendler

çapraz çantalar çapraz canta 2009 yılını geride bıraktık 2010 yılına çoktan girdik ama 2009 da moda olan pek çok şey bu yılda moda olmaya devam ediyor.... İşte 2009 a damgasını vuran ve 2010 yılındada moda olmaya devam eden trendler :tik: 1- Kalın renkli plastik bilezikler Kıyafetlere renk veren ve hareketlendiren en hafif , en sevimli seçenekti. 2- Geniş enli taşlı metal bileklikler En...
  3. sık idrara cikiyorum,fazla su da icmiyorum,midem bulaniyor

sık idrara cikiyorum,fazla su da icmiyorum,midem bulaniyor

lutfen yardim edin Merhabalar arkadaslar,size bir sorum olacak.Yaklasik 1 aydir cok sık idrara cikiyorum,fazla su da icmiyorum,midem bulaniyor mutlaka gunde 1 kere,bu gun regl olmam gerekiyodu ama olmadim,ama 2 gun adet sancilarim vardi,bugunse hic yok.1 yil bekledim hamile kalmayi ama olmadi,doktorun soyledigine gore bi sorunum yok.Acaba hamilemiyim?Hamileligin il ayinda boyle adet sancilari...
  4. Diyarbakır da Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Diyarbakır da Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

diyarbakır yöresi gelenekleri yaşamış olan evliyaları ve türbeleri hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler diyarbakır yöresi doğası çok güzeldir hernekadar adı kötü anılsada diyarbakır şehri çok güzeldir ve bir çok evliya yaşamıştır orda işte o evliyaalrı sizlerle paylaşıyoruz Diyarbakır Ahmed Kârazî Diyârıbekrî Ahmed Mürşidî Efendi Sâdık Ali Efendi Şeyh Yûsuf Hemedânî
  5. Karaman da Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Karaman da Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

karaman yöresi kültürü yaşamış evliyaları türbeleri hakkında genel bilgiler burda melekler karaman deyince aklıma bir ata sözü geliyor karamanın koyunu sonra çıkar oyunu :D:D karaman şehri de türkiyemizdeki her şehir gibi güzel bir şehir ve burda da bazı zatı muhteremelr yaşamışlar şimdi sizlerle karaman da yaşamış olan evliyaları ve türbelerini paylaşıcam Karaman Alâeddîn Halvetî Şeyh...

Sayfayı Paylaş