idrar gebelik testi kesin sonuçlumudur?

Merhaba. Benim de normalde dün ya da bugün adet olmam gerekiyordu ama henüz olmadım. Sabah erkenden eczaneye gidip bir gebelik testi aldım. Sonuç negatif çıktı. 36 günlük evliyim ve bebek sahibi olmak istiyoruz. Bu teste ne kadar güvenebilirim? Yarın da adet olmazsam kan testi yaptırmalı mıyım? Kan testi kesin sonuç mudur?

evt kan testi kesin sonuc verir, ama idrar testi icinde cok erken davranmissin bi hafta bekle derim ben sonra yine denersin. Hadi bakalim hakkinda hayirlisi :)

Evet aceleci davrandım. Çok heyecanlıyım. Hayırlısıyla pozitif sonucunu görmeyi çok istiyoruz. İnşallah hayırlısı... :)

Kızlar sız kac paraya alıyonuz acaba eyısı kotusu oluyormu ben 1 .5 tl alıyorum ıyısı değil herhalde

slm bende 4 gün önce adet görmem gerekiyodu ama olmadım dünde ecz. test aldım ama negatif çıktı ve diğer çizgi silik çıktı. napıyım bekleyip birkaç gün sonra tekrar mı yapıyım yoksa doktora gidip kan testi mi yaptırıyım.

Ya kızlar bnmde adetim gecikti hemde bugun 24.gün. Genelde düzensizdi zaten ama bu kadar hiç olmamıştı. geçen sene sadece bi 21 gün gecikmişti. 7. ve 16. günde idrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamile olabilir miyim

Eliff

Slm kızlar benim adetim 7 gün gecikti 2 kere idrar testi yaptım sonuç negetif cıktı belirtilerde var biraz sürekli başım agrıo bel agrımda var adetime 2 hafta varkende az bi kanamam oldu sanırım implantasyon kanaması ama adetime 1 hatfa varken kan testide yaptırdım ordada cıkmadı sizce tekrar kan testimi yaptırmalıyım...tsk

Benimde aynııı yorumunuzu okudum o kadar çok sevindim ki anlatamam 2. çizgi silikkk inşallah hamileyimdirr akşam kan testi yaptırcam ve hersey belli olacak hayırlısı inşallah...

merhaba arkadaşlar benimde bu 5 gündür günüm geçiyor aceba hamile kalmış olabilirmiyim

merhba kızlar.. adetim ocağın 26sında en geç 29unda olmm gerekirdi olmadım adetm bi kaç gn geçtiğinde aldm hep negatif çıktı sonuç dün yaptm ikinci çizgi silikti yazdıklarınınızıda okuyunca heyecanlandm eşim işteydi dün gösteremdim çubuğu buqn gösterip sürpriz yapmk istedim ama ikinci çizgi silinmişti aklım çk karıştı..

merhba kızlar.. adetim ocağın 26sında en geç 29unda olmm gerekirdi olmadım adetm bi kaç gn geçtiğinde aldm hep negatif çıktı sonuç dün yaptm ikinci çizgi silikti yazdıklarınınızıda okuyunca heyecanlandm eşim işteydi dün gösteremdim çubuğu buqn gösterip sürpriz yapmk istedim ama ikinci çizgi silinmişti aklım çk karıştı..

ee sonuç nedir? bende ıkı kere yaptım 20 dk dan sonra ıkıncı cızgı sılık bır şekilde belirmişti. sonrasındada kan testı yaptırdım pozitif cıktı. Allah gönlünden ne geçiriyorsa onu nasip etsin sana

Geri