idrar gebelik testi kesin sonuçlumudur?

merhaba.eşimle korunmadan birlikte olduk. 19 unda adet olmam gerekiyordu. fakat hala olmadım. adetim geçtikten 1 hafta sonra test yaptım negatif çıktı. bu sonuca ne kadar güvenebilirim. hamile miyim değil miyim.

mrb ben en son ocak 5 adet gördüm normalde şubat 5 tekrar olması gerkliydi 20 gün geçti czaneden test aldım pozitif çıktı inanmadım başka bir markanın tekrar test aldım oda pozitif çocuk düşünmezken bize süpriz oldu ama 5 gün sonra adet görmeye basladım sanki normal adet degil gibide benim normalde 5 veya 4 gün sürer bu 2 günde azaldı biter gibi rengide degişik tekrar bi test aldım bundada hiç bir çizgi yok acaba hamilemiyimdir kan testi yaptırıcam ama okadar kötü oldumki yok denilmesine veyada baska bişeyi kaldıramıcam sankiböyle olanlarınız varmı varsa sonucu nasıl oldu benimle paylaşırmısınız

arkadasım neden doktora gıtmıyorsunuz ya ınsanda pozıtıf cıkarda gıtmezkı evet hamıleymısın fakat ya ustune gorme oldu yada dusuk doktoa gıt mutlaka

arkadaşlar benim adetimin üzerinden 5 gün geçti. idrar testi yaptım belirgin tek cizgi vardı 20 dak boyunca. yanlıs olma ıhtımalı var mıdır ne yapmalıyım kan testi yaptırmak istemiyorum

ben ayın 11 ine aybası olmustum. 14 gün öncesinden sol kasıkta tuaf ağrılarım baslaı sanki birsey var oynuyorgibi ve onunla beraber geceleri uyamıyorum ve halen bu belirtiler var hasta olmama daha 6 -7 gün var gögüslerimde agrı yok sizce hamile miyim yada test yapayım mı cevap verirseniz sevinirim dün bu mesajı yazmıstım bugün tam 5 gün var rahatsızlığıma inşallah olmam diyorum dayanamadım test yaptım 4 saat sonra baktığımda biri tam biri silik kırmızı cizgi vardı sence hamile miyim canım ?

SONRA bugun de test yaptım ama negatif ve adet sancısı cekiyor gibi ara ara sancım oluyor önce sol day dı şim di aara ara ikisinde de oluyor adetime simdi 3 gün var cok sassrdım hiçbir sey anlamıyorum gögüslerim agrırıdı o da agrımıyor ve cok az akıntım var bugün biraz da kasıntım ?cevabını bekliyorum canım benim

erkek arkadaşımla sürtündük be üstüme boşaldı 2 aydır adet görmüyorum ve test yaptırdım 4 tane sonuçlar pozitif çıktı ama adet gecikmesi dışında hiç bir hamilelik belirtisi yok bilgisi olan warmı acil cevap...

erkek arkadaşımla sürtündük be üstüme boşaldı 2 aydır adet görmüyorum ve test yaptırdım 4 tane sonuçlar pozitif çıktı ama adet gecikmesi dışında hiç bir hamilelik belirtisi yok bilgisi olan warmı acil cevap...oyyyy 4 testinde pozitifmi çıktı nasıl sütrtünmeymiş o öyle allahım akıl fikir versin yeni nesile 4 testinde pozitif çıkması hamile olduğunu gösterir zaten en önemli belirti adet gecikmesidir diğer belirtielr 6. haftadan sorna ortaya çıkabilir gidin birde kan testi yaptırır dudumu sevgilinze söyleyin hamileysen aldırmak gibi bir hataya düşme bunun acısısnı fazlasıyla çekersin

evli değilim ama sevgilimle ilişkiye girdim ve yaklaşıkta 3 aydır ilişkiye giriyoruz arada içime boşalıyor 2 aydır mide bulantım halsizliğim karnımda şişlik kusma uykusuzluk sık sık idrara çıkma baş dönmesi gibi şikayetlerim oluyor hamileyim lütfen yardımcı olun testlere güvenemiyorum ama yarın yapıcam

Geri