gebe
  1. baby26

baby26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

idrar rengiyle hamileliğin alakası var mı

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında baby26 tarafından paylaşıldı.

idrar rengım neredyse sefffaf acaba bı baglantı var mı bu durumun hamılelkle

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Sevgili Baby26, hayır idrar renginin hamilelikle alakası bulunmamaktadır. Özellikle sabahları koyu şekilde olan idrar, su ve su ürünlerinin kullanılması ile açık renkli bir hal alır. Dolayısı ile idrar renginin suyu fazla ya da az tüketmekle alakası bulunuyor. Tabiki bazı rahatsızlıklarda renk değişmesi de olur. Ama hamilelikle uzaktan yakından bir ilgisi malesef bulunmamakta.

baby26 bunu beğendi.
  3. baby26

baby26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    peki :( tşk edrm

SadmiN bunu beğendi.
idrar rengiyle hamileliğin alakası var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlemin rengi var mı?

özlemin rengi var mı?

Özlemin Rengi Var Mı ? Sana doğrultuyorum yönümü, yüreğimi… Saçlarımı okşayan rüzgarlara, dipteki acılara, çığ düşmüş yollara… Sensiz kalmayı kaldırmıyor yüreğim kar yüreklim, ölümüne özlüyorum seni. Hasretin yaktığı günlerle geçip gidiyor ömrüm. Seninle bir sokak başında buluşmak, sarılmak, saçlarının kokusundan öpmek, sarılmak, doyasıya kucaklamak istiyorum… Ama sevgim ihanetlere...
  2. Hamilelikte kramp yaşayanlar var mı

Hamilelikte kramp yaşayanlar var mı

Hamilelikte Kramplar gebelikte karın krampları hamilelikte kramplar hamilelikte karın krampları karında kramp kramp ve kasılmalar Hamilelikte anne karnındaki bebek büyüdükçe bir takım problemleri de beraberinde getirir. Anne adayını huzursuz eden bu problemlerin arasında kramplar ön sıralarda yer alır. Geceleri bile uykudan uyandıran bu ani ağrılar, kasların istemdışı hareketlerinden...
  3. idrar yolu iltihabına doğal çözüm var mı

idrar yolu iltihabına doğal çözüm var mı

ben çalıştığım yerde sürekli ayaklarımdan üşütüyorum artık idrar yolu iltihabından doktora gitmekten de bıktım bana doğal ve etkili bir yöntem önerebilir misiniz kolay bir yolu yok mu alllah aşkına :/
  4. İdararım çok sarı hamilemiyim?

İdararım çok sarı hamilemiyim?

İdrar renginin değişimi bir çok hastalığın belirtisi olabilir.Yoğun vitamin kullanımı idrar renginin koyulaşmasına neden olabilir. Mesela idrarın altın sarısı renginde olması vitamin zehirlenmesinin belirtisi olabilir.Çok koyu sarı idrar vücudunuzun aşırı susuz kaldığını gösterir.Pembe va kırmızıya yakın idarar rengi ise genelde antibiyotik kullanımı kaynaklı olabilir. İdrarın kanlı olması...
  5. HAMİLELİK VAR MI , YOK MU?

HAMİLELİK VAR MI , YOK MU?

ARKADAŞLAR BİR KAÇ HAFTA ÖNCE YAPTIĞIM TEST POZİTİF ÇIKMIŞTI. 2 GÜN ÖNCE BİR TEST DAHA YAPTIM ÖNCE POZİTİF ÇIKTI 10 DAKİKA SONRA POZİTİF OLMASINI SAĞLAYAN ÇİZGİ SİLİNDİ YANİ GİTTİ TEK ÇİZGİ OLARAK KALDI.. HENÜZ KAN TESTİ İLE FALANDA BAKTIRMADIM MANTIKEN DÜŞÜNDÜĞÜNDE OLMAYAN BİRŞEY VAR DİYE ÇIKACAK HALİ YOK HERALDE AMA BÖYLE ÇİZGİNİN ÖNCE OLUP SONRA OLMAMASI KAFA KARIŞTIRDI BİRDE SİZE FİKRİNİZİ...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş