gebe
  1. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0

idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında best_dream tarafından paylaşıldı.

aşılamadan sonra idrar testi idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar gebelik testi negatif çıkıp hamile olanlar olup Melekler; Ne olur bana bir yardım edin?Bugün reglim geçeli 15 gün oldu.Önceki aylarda hep dakikti.Hiç gecikmezdi.2,5 aydır bebiş çalışmamız var.Bu gecikme olunca bugün 3. sü olmak üzere yaptığım tüm idrar testleri negatif çıktı.Başka forumlardan okuduğum kadarı ile hormon değerleri düşük olanlarda 20 güne kadar bile çıkmazmış.Aranızda böyle idrar yada kan testi negatif çıkıp hamile olduğunu sonradan öğrenen var mı?Lütfen yardımcı olun.Hala hamile olma şansım var mı ya da bu gecikmenin nedeni ne olabilir?

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    hayatım sen hala neden kan testi yaptırmıyorsun.eğer hamilelik varsa artık kanda çoktan çıkmıştır.bence idrar testlerine güvenme.bu ay yaptığım idrar testleri hep yanlış çıktı ve hayal kırıklığına uğradım.o yüzden gelecek ay sadece adetimin gecikmesini beklicem bende...
    bence biran önce kan testi yaptır.hadi güzel haberlerini bekliyoruz:)

Ulviya bunu beğendi.
  3. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Güzelim benim regl tarihim 11 aralıktı ben 5 aralıkta yani günüm geçmeden bir kan testi yaptırdım.Şimdi kan testi yapıp tekrar hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.Zaten bu hafta içi doktoruma randevu aldım ona gidicem bakalım ama artık sıkıldım yani.Varsa neden çıkmıyor yoksa da hiç gecikmeyen reglim neden bu kadar gecikti.

4. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    canım benim sen kan testini çok erken yaptırmışsın,tabikide çıkmaz.hem dediğim gibi o idrar testlerine güvenme.yada şu çok hassas olanlar var ya onlardan yap.20-25 milyona satılıyor.hassasiyeti çok yüksek onlarla yap.ben hep 3-4 milyonluk olanlarla yaptım pozitif çıkıyordu.en son hassas olanla yaptım negatif çıkt ve gerçektende gebelik yokmuş.şuanda zaten adet oluyorum.

5. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bugün aldığım 20 tl lik olandı anlaşılan bu ayda bir halt yok.Bakalım doktora gidince görücez ne olduğunu inşallah kötü birşey çıkmaz.Hayırlısı bakalım.

6. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43

yok sen içini ferah tut inşallah bişey çıkmaz.ama ben yinede kan sonucunu merak ediyorum.peki sende herhangi bir gebelik belirtisi varmı.

7. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    ne kadardır bebiş istiyorsunuz? bizde bizde beş aydır istiyoruz ama olmuyor.benide bıktırdı artık şu idrar testleri,hep yanlış çıkıyor ya. gelecek ay sadece kanda baktırmayı düşünüyorum

8. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    canım 3 ay oldu bu ay.ama hala birşey yok.İnsanın ister istemez canı sıkılıyor.İnşallah iyi birşeyler çıkar.Bakalım herşey belli olacak bu hafta.İnşallah seninde bu ay beklediğin haber gelir canım.Beklemek çok kötü biliyorum.Allah dua eden ellerimizi boş cevirmesin inşallah

9. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Ya gebelik belirtisi olarak çok nadir ayağa aniden kalkınca başım dönüyor.Birde göğüslerim inanılmaz hassaslaştı.Yani dokunamıyorum bile.Onun dışında pek birşey yok

10. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    inşallah hayatım ya.. bu gün sabah ezanı okunurken kalktım oturdum dua ettim hepimize,bebek düşünmezken olmayıpta üzülenleri anlamazdım,şimdi öyle bir anlıyorum ki.o yüzden sadece kendime değil tüm bebek bekleyen kardeşlerime dua ettim.rabbim hepimize o güzel duyguları yaşatsın.
    her ay bi umutla bekleyip sonuç alamamak insanı üzüyor ama ne yapalım vardır bi hayrı.görelim mevla neyler neylerse güzel eyler...

asiye sarı bunu beğendi.
  11. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    bunlar genelde hamilelik belirtileri ama bi kan sonucun gelsin bakalım.inşallah bebişin seninledir:bebem:

12. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Öyle canım inaşllah tüm bekleyenlere evlat versin rabbim.İnsan korkuyor tabi olmazsa diye.Desteğin içinde ayrıca teşekkür ederim.Sende üzme kendini dicem ama elde değil biliyorum.Hayırlısı bakalım bekleyip görücez.Eğer iyi bir gelişme olursa mutlaka haber veririm sende bana haber ver ama :)

13. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Canım zaten bazen karnıma pıt pıt yapıp yahu orda mısın ne olur ordaysan bir belli et kendini diyorum.Ya bizi çatlatıp bekletip sevindirecek yada içerisi boş :(

14. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    ne demek tatlım ya yeterki hayırlısıyla bebişlerimiz olsun.naklen yayın yaparız burdan:dp178::baby:hem böyle zamanlarda destek çok önemli.

15. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    öyle vallahi haklısın buraya üç beş bişey yazınca rahatlıyor insan tekrar teşekkür ederim sana.Öptüm şekerim.İyi haberlerle naklen yayın yaparız inşallah.

idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

adet olup hamile olduğunu öğrenenler hamilelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik testi negatif çıktı test gebelik yaptım Bugün bi yerde okudum,gebelik testi bazen yanlış çıkabiliyomuş.Hatta yazılan yorumlarda kadının biri test yapıyo negatif çıkıyo.Aradan 1 hafta geçince kan testi yapıyo hamişşşş.Diğer yorumlardan biri de şu ki;kadın 5 gün falan adet görüyo diğer ay bi bakıyo ki 2 aylık...
  2. idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

Ya kızlar ben iki kere üç kere idrar testi yaptırdım adet olmayı beklerken bugün doktorum bana hamilesin dedi inanamadım. Bu idrar testleri bu kadar mı güvensiz ya hiç benim gibi olan oldu mu ? Ay sevinçliyim bayılacam yemin ediyorum ki :D
  3. Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

İlişkiden 11 ve 17 gün sonraki kan testlerim negatif ama hala adet olamadım sizce neden?25 Haziran'dı adetim eczaneden test alıp yapsam doğru sonuç verir mi?
  4. İdrar  testi negatif  çıktı yinede hamile olabilirmiyim?

İdrar testi negatif çıktı yinede hamile olabilirmiyim?

Anne olmak bir çok bayanın hayali olduğu gibi,çocuk istemeyen çiftler içinde kabus olabiliyor.Evde test yaptım negatif hamile değilmiyim diye bize sık yöneltilen bu soruya açıklık getirelim.Gebelik belirtilerini yaşıyorsnuz, test yaptınız ve testiniz negatif.Testi erken yapmanız sonucu etkiler.Bu yüzden yukarda belirttiğimiz gibi testi mutlaka mens gecikmesi olduğunda yapılmalısınız.Testi...
  5. Testte negatif çıkıp hamile kalanlar yardım eder misiniz bana

Testte negatif çıkıp hamile kalanlar yardım eder misiniz bana

Öncelikle merhaba yeni katıldım aranıza. önerilerinize ve bilginize ihtiyacım var Bu ayki yumurtlama günüm 16 mayıs bende bi kaç gündür bazı değişimler var adet günüm yumurtlama döngüsüne göre 31 mayis gibi olacak yani henüz geçmedi ama vücudumda bir takım değişiklikler var kasıklarım ve belim ağrıdan patlıyor sanki kasıklarıma iğneler batıyor bacaklarım ağrıyor bugün nerdeyse sabahtan 2...

Sayfayı Paylaş