idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

mrb

best deam senın yazını okudum da simdi çok meraklandım acaba hamile mısın aynısı benım başımda da var evde test yaptm sonuc negatif ama yaklasık 1 bucuk aydr adet görmuom sadece cok haifif başm dönuyor bıde beyazımsı vajınal sıvı gelior oda ara sıra kan tahlili yaptırmayada cesret edemıorum

vallahi şekerim 1 gün sonra öğrenicem ne olduğunu doktorumla görüşücem.Burdan yazarım zaten sonucun ne olduğunu ama herşeye rağmen herkesin durumu farklı olabilir.Yani 1,5 ay çok uzun.Hiç doktora gözükmedin mi?Ya hamilelik varsa yada başka bir sıkıntın varsa.Yani erkenden teşhis etmiş olunur.Bence acil bir doktora gitmelisin

doktora gtmeye korkuyorum bundan 4 ay öncede adetim sadece 16 gün geçikmişti ilk defa böle oldu acaba kan tahlili yaptırsam mı ama korkuorm

best dream sen ne zaman doktora gidiyordun.sonucu ne zaman öğrencez ya :)

bak bu yüzden sterse giriyorum gelecek ay adetim gecikecek bu yüzden:):):):)

best dream sen ne zaman doktora gidiyordun.sonucu ne zaman öğrencez ya :)

bak bu yüzden sterse giriyorum gelecek ay adetim gecikecek bu yüzden:):):):)

hehhe.. canımmm benimmm saan dün dedimya lenfle ilgili yazı okudum die.Hani bu ay bebekbekleyenler kısmı varya o konuyu ilk açtımda birmelekdiliyorum soru sormuş belirtiler ne die.hamile bir bayan ayşegül :help:

bak bunu yazmışş ,,,

bende kasik agrilar adetime 5 gün kala baslamisti, ki benim ki cok enteresandi dr gittim lenf dügümlerin var büsürü ilac verdi. tabi benim aklima neler gelmedi simdi bu lenf dügmleri kötü huyluysa vs vs ama eve gittim ilaclari icmicem neolurs olsun adetlerim gecene kadar dedim. iyikide icmedim megersem ne lenf dügmü bebismis:sobe:

hehhe.. canımmm benimmm saan dün dedimya lenfle ilgili yazı okudum die.Hani bu ay bebekbekleyenler kısmı varya o konuyu ilk açtımda birmelekdiliyorum soru sormuş belirtiler ne die.hamile bir bayan ayşegül :help:

bak bunu yazmışş ,,,

ewet ewet hatırladım bende okumuştum bunu çok gülmüştüm:)

ama malesefki benim lenf düğümlerim boynumda..

yoksa benim bebiş boynumamı yerleşti:puhas:

Geri