gebe
  1. Merakli1

Merakli1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

İdrar testi silik çizgi?

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında Merakli1 tarafından paylaşıldı.

Bu testler pozitif mi? Catlatma igne oldum, 16.günüm bugún. Adetime 2 gün var? Hergün tekrarladim., silik cizgi koyulaşmadı?

Ekli Dosyalar:

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Silik çizgiyi ben göremedim (İlacın etkisinden dolayı testler pozitif çıkabilir.)Bu yüzden tavsiyem hcg testi yaptırmanız.

İdrar testi silik çizgi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)

İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)

Yanlış idrar testinde silik çizgi silik çizgi gebelik :s:s:s:s:s:s
  2. gebelik testinde silik çizgi

gebelik testinde silik çizgi

kızlar ilk defa yazıorum lütfen cvp bekliorum benim yarın adet olmam gerekior ama dayanamadım ve test alıp yaptım ancak 5dk sonra ikinci çizgi hafif silik belirdi ikinciyiyaptım oda hemen diilde 4-5 dk sonra silik de olsa 2. çizgi belirdi sizce hamilemiyim lütfen cevap verin acil
  3. silik çizgi

silik çizgi

iki sefer test yaptım ve ikinci çizgi silik çıkmıştı.adete beş gün kala kan testi yaptırsam çıkarmı acaba...
  4. İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!

İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!

1,5 yıllık evliyim. Adetimi 5 gün geçti. Adetim normalde düzenliydi fakat geçen ay 17 gün geçikti, bu ayda 5 gün. Bugün idrar testinde ikinci çizgi çok silik çıktı. Sizce hamilemiyim?
  5. Gebelik testinde silik çizgi :/

Gebelik testinde silik çizgi :/

Arkadaşlar adetime bi kaç gün kala test yaptım silik çizgi çktı ama çok soluk yada bana öyle geliyo çok istedigim icin bi yorumlarmsnz :(

Sayfayı Paylaş