gebe
  1. bul

bul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Idrar testi yalnış çıkabilirmi.

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında bul tarafından paylaşıldı.

Adetime 9 gün var.bu sabah miğdem öyle fenaki ya üşttüm yada başka bişey var.nescafe bile içemiyorum.idrar testi yalnış çıkarmı 2 gün önce yapmıştım şu erken gösternelerden.yardım edin arkadaşlar.

2. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

adetın gectıkten 3 yada 4 gun snra yap kesın sonuc ole cıkar

Idrar testi yalnış çıkabilirmi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Idrar Yolu Enfeksiyonlari

Idrar Yolu Enfeksiyonlari

İdrar yollarının böbreklerden mesaneye kadar olan bölümü normal olarak sterildir. İdrar yollarının sterilliğini koruyan mekanizmalardan bazıları idrarın asitliği ve serbest akışı, boşaltım mekanizmasının normal olması, sistemin bütünlüğü, vücut savunma sistemleridir. Bu mekanizmalardan herhangi birisindeki anormallik ve idrar tutukluğu, idrar yolu enfeksiyonu açısından başlıca hazırlayıcı...
  2. Testi

Testi

Toprak testi varlıklı, münafık ama güvenilir kimseye, Testiden su içmek temiz yaşantıya ve helal mala, Testi hanıma, hizmetçiye de delalet eder.Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Çok hayırlı bir maldır.Topraktan yapilmis olan...
  3. hamileyim tatile çıkabilirmiyim?

hamileyim tatile çıkabilirmiyim?

Hamile olduğunuz için güzel tatil günlerinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Gebelikte sorun olmadığı sürece arzu ettiğiniz zaman, doktorunuzla görüşüp her şeyin yolunda gittiğini teyit ettikten sonra tatilinizi planlayabilirsiniz. Tatile çıkarken… Son kontrolümüzden geçtikten...
  4. Idrar yaparken ağrı

Idrar yaparken ağrı

idrar yaparken agri idrar yaparken ağrı kasıkta ağrı hamilelikte kasıklarda İdrar yolu enfeksiyonları özellikle biz kadınların oldukça sık rastladığı hastalıklardandır. Biz burada basit enfeksiyonlardan sistite değineceğiz. Onun nedenlerini ve tedavi yöntemlerini sizlerle paylaşacağız… Unutmayın, sistit ihmal edilmemesi gereken bir hastalıktır. Çünkü sistit, ihmal edildiği takdirde...
  5. 20 günlük bebekle dışarı çıkabilirmiyim sizce?

20 günlük bebekle dışarı çıkabilirmiyim sizce?

Bebeğim 20 günlük ve burada tanıdığım kimse yok, sıkıntıdan çatlamak üzereyim.Şöyle bir hava almaktan çok istediğim birşey yok.Arabam var yani hava şartları sorun değil ama bebek için yanlış mı olur diyorum?

Sayfayı Paylaş