gebe
  1. ysmnuh

ysmnuh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

idrar testi

Konu, 'Gebelik' kısmında ysmnuh tarafından paylaşıldı.

Kızlar testime bir bakar misiniz lütfen

Ekli Dosyalar:

idrar testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. idrar gebelik testi kesin sonuçlumudur?

idrar gebelik testi kesin sonuçlumudur?

gebelik testi kesin sonuc verirmi gebelik testinde silik çizgi testi silik çizgi idrarda idrar İdrarla gebelik testi Tüm hamile kadınların başvurduğu en pratik test usülü, tüm eczanelerden temin edilebilecek, idrarla yapılan hamilelik testleridir. Eczanelerden kolayca temin edilebilen ucuz ve basit bir yöntemdir. hCG ismi verilen gebelik hormonunun idrarda tespiti prensibine...
  2. Lolipop un İdrar Testi::

Lolipop un İdrar Testi::

İşte Lolicimin idrar testi :D:D valla küçük görünüyo burdanda idare edin resimin kendisi küçükmüş:D:D
  3. İDRAR PROTEİN TESTİ NEDİR?

İDRAR PROTEİN TESTİ NEDİR?

idrar protein testi nedir,idrar protein testi kimlerden istenir,idrar protein testi hangi durumlarda istenir,idrar protein testi nasıl yapılır,idrar protein testi hakkında bilgiler İdrar proteini testi, idrarda normalde atılmaması gereken ancak hastalık durumlarında ortaya çıkabilen protein miktarını ölçme amacıyla doktorlarca istenmektedir. Normal idrar tahlininin bir parçası olarak...
  4. Beklenen adet gününde idrar testi

Beklenen adet gününde idrar testi

Beklenen adet gününde idrar testi Ya arkadaşlarım benim adet olmama 8 gün kadar var bu beklenen adet günü geldiğinde regl yani adet olmazsam mı test yapacağım. Tam olarak beklenen adet gününe ne kadar kala ya da ne kadar gün geçe hamilelik testi yaptırmam gerekiyor. Söjylermisiniz bana ?
  5. İdrar testi silik çizgi?

İdrar testi silik çizgi?

Bu testler pozitif mi? Catlatma igne oldum, 16.günüm bugún. Adetime 2 gün var? Hergün tekrarladim., silik cizgi koyulaşmadı?

Sayfayı Paylaş