gebe
  1. Eylül.uras

Eylül.uras Forum Okuru

İdrar Testim Pozitif Çıktı Hamilemiyim kızlar yardım ediiiin

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Eylül.uras tarafından paylaşıldı.

Merhabalar...en son adet tarihim 7 temmuz idi.adetime 2 gün kala 2 tane idrar testi yaptım pozitif çıktı.2gün sonrada kan tahlili yaptım degerim 460 çıktı.sizce kaç haftalık hamileyim ve çocugul gebelik olabilirmi???

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Son düzenleme: 14 Ağustos 2016
İdrar Testim Pozitif Çıktı Hamilemiyim kızlar yardım ediiiin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim adetim 5 gün gecikti yardım ediiiin

Hamilemiyim adetim 5 gün gecikti yardım ediiiin

Adet gunum tam 5 gün gecti acaba
  2. Kanda gebelik testi sonucum pozitif çıktı hamilemiyim?

Kanda gebelik testi sonucum pozitif çıktı hamilemiyim?

hcg testi sonuçları,kanda gebelik testi sonuçları,kanda gebelik testinin pozitif çıkması,hcg testi pozitif hamilemiyim,hcg testi hakkında bilgiler Bir çok kadın kan testlerini yaparken ve ya idrarda test yaparken hamilemiyim diye kan testlerine başvururlar. İşte sizlere bu sorunun cevabını sizlerle paylaşmak istiyoruz paylaştıgımız resime bakarak kan testine göre tahmin edebilirsiniz....
  3. Çatlatma ignesinin kaçıncı günü idrar testi pozitif

Çatlatma ignesinin kaçıncı günü idrar testi pozitif

3kasımda catlatma ignemi oldum. Bugün 15.günüm idrar test negatif. Gecen ay igneden 18.gün adet oldum. Gebelik olsa bugün cıkarmiydi? Yada yine 18.gün mü adet günüm :( lütfen yardım
  4. İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

Selam lar ben test yaptım bi çizgi çıktı sonra silinik çıktı hasta olmama bi hafta var sonra yüzde Yüz sonuç veren test yaptım tek ve net çıktı sizce hamile miyim acil yardım
  5. Kızlar Beta Hcg testi 1.20  miu/ml çıktı bu ne demek hamilemi yim

Kızlar Beta Hcg testi 1.20 miu/ml çıktı bu ne demek hamilemi yim

Selam kızlar Beta-hcg testi yaptırıpdım ve 1.20 mıu ml çıktı tam olarak bu ne demek artı araştırdım bi kaç yerde hamilelik yok diyorlar. Doğru mu hamile kalmış olabilir miyim. 1.20 çıktı acaba yükselir mi böyle çıkıpta sonradan hamile kalanlar var mı lütfen bana yardımcı olur musunuz. Geçen ayın 25 sinde mens oldum düzenlidir ve ortalama 28 günde bir olur bu ayiki gün gecikince bende kan...

Sayfayı Paylaş