gebe
  1. Ümitlii

Ümitlii Forum Okuru

İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!

Konu, 'Gebelik' kısmında Ümitlii tarafından paylaşıldı.

1,5 yıllık evliyim. Adetimi 5 gün geçti. Adetim normalde düzenliydi fakat geçen ay 17 gün geçikti, bu ayda 5 gün. Bugün idrar testinde ikinci çizgi çok silik çıktı. Sizce hamilemiyim?

gokce15 bunu beğendi.
  2. gokce15

gokce15 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Canım hamile kalma durumun çok yüksek bir ihtimal, herşeyden önce adetin gecikmiş. Birde eczanelerdeki testler tam sonuç veremeyebiliyor bazı durumlarda. Yinede bir doktora görün istersen.

BEYZA21 bunu beğendi.
İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik testinde silik çizgi

gebelik testinde silik çizgi

kızlar ilk defa yazıorum lütfen cvp bekliorum benim yarın adet olmam gerekior ama dayanamadım ve test alıp yaptım ancak 5dk sonra ikinci çizgi hafif silik belirdi ikinciyiyaptım oda hemen diilde 4-5 dk sonra silik de olsa 2. çizgi belirdi sizce hamilemiyim lütfen cevap verin acil
  2. Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması ne anlama geliyor?

Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması ne anlama geliyor?

bu konu ;gebelik testi ,gebelik testinde ikinci çizgi silik çıkarsa hakkında bilgiler vermektedir Hamilelik şüphesi yaşanan kadınların ilk tercih ettikleri yöntem hamilelik testi yapmaktır.Hamilelik testleri kanda hamilelik testi ve idrarda hamilelik testi olmak üzere 2 ana gruba ayrılır.Evde gebelik testi nasıl yapılır detaylar bu linkte.. Kanda hamilelik testi sadece sağlık kurumları...
  3. predictor testte ikinci çizgi silik çıktı

predictor testte ikinci çizgi silik çıktı

öncelikle merhaba, 3 gün önce bir test yapmıştım markası predictor ikinci çizgi çok silik çıktı ancak dikkatli bakınca görünüyordu bugün tekrar yaptım test yine silik :( ama bir öncekinden daha belirgin, markası yine predictor'dü. acaba markadan kaynaklı bir şey mi? çünkü bir de days comfort diye bir markayla yaptım hiçbir şey çıkmadı. sonradan fark ettim ki days comfort'un tarihi geçmiş bir...
  4. Gebelik testinde silik çizgi

Gebelik testinde silik çizgi

Arkadaşlar ayın 10 unda adet olmam lazımdı bugün erkek testlerden aldım markası produick mi ne ikinci cizgi cok silikti yani dikkatli baknca ışkta belli oluyodu sizce gebelik varmıdr çok istiyorum :(
  5. İdrar testi silik çizgi?

İdrar testi silik çizgi?

Bu testler pozitif mi? Catlatma igne oldum, 16.günüm bugún. Adetime 2 gün var? Hergün tekrarladim., silik cizgi koyulaşmadı?

Sayfayı Paylaş