gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)

Konu, 'Gebelik' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Yanlış idrar testinde silik çizgi silik çizgi gebelik
    :s:s:s:s:s:s

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Nisan 2011
İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. polikist over olupta hamile kalanlar

polikist over olupta hamile kalanlar

polikist over hastasıyım ve yakında düğünüm olacak hamıle kalamamaktan korkuyorum benım durumumda olan var mı acaba
  2. Vajinismus olup hamile kalanlar

Vajinismus olup hamile kalanlar

Vajinismus olup hamile kalmak, vajinismuslu olup hamile kalanlar ve vajinismus olup nasıl hamile kalınır hususunda detaylı paylaşım alanı. Vajinismus tedavi kliniklerine başvuran pek çok hastanın geliş nedenleri arasında cinsel sorunu çözmek ve daha sonra da doğal yollarla hamile kalmak bulunur. Bu bölümde vajinismus hastaları için gebe kalma ve gebelik dönemi, vajinismus hastalığı ve...
  3. adet düzenliği olup hamile kalanlar

adet düzenliği olup hamile kalanlar

selam melekler 2 yıllık evliyim evlenmeden öncede adet düzensizliği yaşordum halende bu durumu yaşıyorum bir senedir bebek istiyoruz ama adet düzensizliğinden hamile kalamıyacağı söyledi çevremdekiler benim durumumda olupta hamile kalan varmı aranızda acaba adet düzensizliği hamile kalmama engelmi
  4. Ovulayon testinde çift çizgiyi yakalayıp hamile kalanlar???

Ovulayon testinde çift çizgiyi yakalayıp hamile kalanlar???

Bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım...35 günde bir adet olurum çift çizgi 26. günde oldu.o günü ve ertesi 2 günü boş geçmedik...Bu ay çok umutlanmıştım.Dün adet olmam gerekiyodu olmadım test de negatif çıktı..bugün 36. gün hala adet olmadım ve yine test yaptım yine negatif :( :( Acaba diyorum 26. gün olduysa döllenme şu an testte çıkması için erken midir?? Kendi kendime düşünüp duruyorum...
  5. Testte negatif çıkıp hamile kalanlar yardım eder misiniz bana

Testte negatif çıkıp hamile kalanlar yardım eder misiniz bana

Öncelikle merhaba yeni katıldım aranıza. önerilerinize ve bilginize ihtiyacım var Bu ayki yumurtlama günüm 16 mayıs bende bi kaç gündür bazı değişimler var adet günüm yumurtlama döngüsüne göre 31 mayis gibi olacak yani henüz geçmedi ama vücudumda bir takım değişiklikler var kasıklarım ve belim ağrıdan patlıyor sanki kasıklarıma iğneler batıyor bacaklarım ağrıyor bugün nerdeyse sabahtan 2...

Sayfayı Paylaş