gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İdrar torbasından kalem çıktı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Akli dengesi yerinde olmadığı belirtilen kadının idrar torbasında bulunan tükenmez kalem ameliyatla alındı. Şanlıurfa Yakubiye Mahallesi'nde ailesiyle birlikte yaşayan Fatma Çiçek (30), birkaç gün önce idrar yollarında ağrı hissetmeye başlayınca ailesi tarafından Balıklıgöl Devlet Hastanesine götürüldü.
    Burada yapılan tetkiklerde ağrının nedeni belirlenemeyince, doktorlar genç kadının röntgenini çekti. Yapılan incelemede ağrının nedeninin idrar torbasında sıkışan kalem olduğu anlaşıldı.

Aynı gün ameliyat edilen Çiçek'in idrar torbasına ne şekilde yerleştiği henüz belli olmayan kalem, 2 saati aşkın süren bir ameliyatla bulunduğu yerden çıkarıldı.

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Servisinde görevli Dr. Hasan Elkan, hastanın kendilerine getirildiğinde şiddetli ağrılarının bulunduğunu belirtti.

Yapılan tetkiklerde idrar torbasında bir kalem bulunduğunu belirlediklerini ifade eden Dr. Elkan, ''Hastayı hemen ameliyata aldık. Başarılı bir operasyonla kalemi bulunduğu yerden çıkardık. Hastamızın şu anda genel sağlık durumu iyi. Birkaç gün içerisinde taburcu etmeyi düşünüyoruz'' dedi.

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İdrar torbasından kalem çıktı
    vsssssssssssssss

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

abbbowwwww.....şok oldum oraya nasıl gitmiş kalem yha şoke oldumm...geçmişler olsunnn

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

pasii madem actın bu konuyu acıkla bunu bizee idrar torbasına o kalem ulasana dek ne badirelerden gecti birde kalemin idrar torbasına gitmek isteyisindeki amac nedir:Dhayır da amac ne merak ettim yanii:D:D

İdrar torbasından kalem çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıkın

Çıkın

Rüyada çikin görmek mala yorumlanir. Rüyada " çikin bulup açtigini görmek, yeni bir mal satin alacagina, bir çikin buldugunu görmek,piyango gibi bir paranin çikacagina, bir çikini baskasina verdigini görmek, bir menfaat görecegine isarettir.
  2. idrar

idrar

Sidik.Rüyada idrarı tutamamak, malın ve paranın artacağına, mutlu havadis alacağınıza işarettir. Yol ortasında idrar yapmak hiç ummadığınız bir kişiden bir fenalık geleceğine yorulur. İdrar darlığı zamanla fakirleşeceğine işaret eder. Şişe içinde idrar, hastane ile ilgili bir durumu bildirir. İdrar, hastalığın ve kavganın işaretidir. Rüyada idrarınızı yaptığınızı gördüyseniz, uğursuzluk...
  3. Torba

Torba

Rüyada torba görmek, tasarrufla yorumlanir. Torbaya bir seyler doldurmak, bankaya para yatirmaya isarettir. Torbadaki seyleri bir yere bosalttigini gören, gereksiz para harcar. Torbanin agzini büzdügünü görmek hasislikle tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada torba görmek, hiyanete, yolculuga, hanima veya hizmetçiye isarettir
  4. Yaşa takılanlar erken emeklilik torba yasa çıktı mı?

Yaşa takılanlar erken emeklilik torba yasa çıktı mı?

2014 torba yasa erken emeklilik çıktımı,erken emeklilik çıkıyormu,erken emeklilik çıkarsa ne zaman emekli olurum,yaşa takılanlar için emeklilik çıktımı,erken emeklilik çıkacakmı,2014 torba yasa erken emeklilik hakkında bilgiler Önümüzdeki günlerde yasalaşacak torba tasarı, çalışan annelere, borçlu Bağ-Kur'lulara, madencilere ve gurbetçilere erken emeklilik imkanı getiriyor Yaklaşık 20...
  5. İdrar Testim Pozitif Çıktı Hamilemiyim kızlar yardım ediiiin

İdrar Testim Pozitif Çıktı Hamilemiyim kızlar yardım ediiiin

Merhabalar...en son adet tarihim 7 temmuz idi.adetime 2 gün kala 2 tane idrar testi yaptım pozitif çıktı.2gün sonrada kan tahlili yaptım degerim 460 çıktı.sizce kaç haftalık hamileyim ve çocugul gebelik olabilirmi???

Sayfayı Paylaş