gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

İdrar yanmasına pazıyla dur deyin!

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; idrar yanmasına bitkisel çözüm hakkında bilgi vermektedir
    Hemen hemen herkesin ömründe bir döenm yaşadığı idrar yanması şikayetinin çeşitli sebepleri bulunmaktadır. İdrar yanması söz konusu olunca birçok antibiyotiğin vücudumuzu ancak toplayabileceğini düşünürken yeni öğrendiğim bir bilgiyi sizlere sunuyorum. İdrar yanmasına pazı ile çare bulabilirmişiz meleklerim..

Ispanak kadar faydalı olan pazının içerisinde, bol miktarda A, C ve K vitaminleri bulunur.

Pazı, görüntü itibariyle ıspanağı andıran faydalı bir sebzedir. Ispanak kadar faydalı olan pazının içerisinde, bol miktarda A, C ve K vitaminleri bulunur. Ayrıca E vitamininin yanı sıra kalsiyum ve demir gibi mineralleri de bünyesinde barındırır.

Çocukların sağlıklı gelişimi için ıspanak, bazı gibi bol kalsiyum ve demir içeren besinleri tüketmesi önemlidir.
    Pazı, ayrıca idrar yollarını açarak, idrar yanmasını da önlemektedir. Yaprakları haşlanıp, suyu içilirse kabızlığa iyi gelir.
    Yaprakları yanık, apse, şişlik ve basur memelerinden doğan şikâyetleri de giderir.

Asena_Sule bunu beğendi.
İdrar yanmasına pazıyla dur deyin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdrarımda yanma var hamilemiyim

İdrarımda yanma var hamilemiyim

erken adet oldum hamilemiyim selam melekler benim bir sorunum var ve umarım yardımcı olabilirsiniz 4.ayda spral taktıdım her şey normal gidiyor ve 2 hafta önce adet gördüm fakat 1 haftadır göüslerim büyüdü ve kenarlarında kabarcıklar olustu ve sızlama var sürekli.belim ve kasıklarım ağrıyo sık ve yanmalı idrara çıkıyorum aşırı yemek yeme hissi var son zamanlarda ne görsem canım çekiyo göğüs...
  2. Gribe yoğurtla dur deyin!

Gribe yoğurtla dur deyin!

Sevgili meleklerim;yoğut yemeyi sever misiniz?Ben çok severim.Sağlık için birçok faydasının olduğunu biliyordum ama gribe bile iyi geldiğini yeni öğrendim. GRİBE YOĞURTLA DUR DEYİN! Grip kış aylarında bir çok insanın başına bela olmaktadır. Eğer yoğurdu seviyorsanız ve gripten korunmak istiyorsanız sıkça yoğurt tüketebilirsiniz. Yoğurdun kış aylarında yaygın olarak görülen soğuk...
  3. İdrar yaparken yanma

İdrar yaparken yanma

idrar yaparken yanma çiş yaparken yanma idrar yaparken yanma, ağrı, kan gelmesi, zorlanma, yanma hissi, acı, sızı, yanma ve ağrı, sistit, idrar yanması Merhaba Melek'ler, bu yazımızda idrar yaparken yanma, ağrı hissi ve kan gelmesi gibi sistit ve ayrıca idrar yolları enfeksiyonlarını ele alıyoruz. Sistit neden oluşur? Yanlış ve eksik genital temizlik İdrar kanalının kısalığı...
  4. Saçlarınızın Yaşlanmasına Dur Deyin!

Saçlarınızın Yaşlanmasına Dur Deyin!

Bu sayfa; Saçlarınızın Yaşlanmasına Dur Deyin konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başlığı yanlış okumadınız, saçlarınız da yaşlanır. Zamanla saçlarınızın rengi, yoğunluğu ve yapısı tıpkı vücudunuz gibi değişir, farklılaşır. Ancak alabileceğiniz bazı tedbirler bu yaşlanmayı geciktirebilir.. 1. Saç derinizin bakımından bahsetmeden, saçlarınzdan bahsedemeyiz. Zayıflayan...
  5. İdrarımı yaparken aşırı yanma oluyor nedeni nedir?

İdrarımı yaparken aşırı yanma oluyor nedeni nedir?

idrar yolu yanması neden olur,idrar yolu yanmasının nedenleri,idrar yolu yanmasının tedavisi,idrar yolu enfeksiyonları,idrar yolu enfeksiyonları hakkında bilgiler İdrar yolu enfeksiyonu oldukça sık rastlanan ve daha çok kadınları etkileyen bir rahatsızlıktır. Ağrılı ve sıkıntı verici olabilir ama çoğu kez, kendiliğinden veya doktorun belirleyeceği bir antibiyotik tedavisiyle birkaç gün...

Sayfayı Paylaş