gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

idrar yolu iltihabına doğal çözüm var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben çalıştığım yerde sürekli ayaklarımdan üşütüyorum artık idrar yolu iltihabından doktora gitmekten de bıktım bana doğal ve etkili bir yöntem önerebilir misiniz kolay bir yolu yok mu alllah aşkına :/

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Size kendi kullandığım yöntemi sunmak istiyorum, avakado yaprağını kaynamış suda demleyip için iki üç günde sonuç alacaksınızdır :tik:

3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    cnm benim avakado yaprağını acaba nerden bulabiliriz :D

4. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bende bir formül söyleyim hazır konu açılmışken idrar yolu enfeksionları için brokoli ama kurutulmuşu bir bardak sıcak kaynamış suya bir çay kaşığı koyun ve ılıyınca süzgeçten süzüp için .

5. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

Canim sogan kürünü dene en etkilisi bu bi tam sogani 2 bardak suda kaynat ve ayni gun ic eminimki faydasini goreceksin

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

idrar yolu iltihabına doğal çözüm var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kronik idrar yolları enfeksiyonu için kür var mı ?

kronik idrar yolları enfeksiyonu için kür var mı ?

Kızlar yaklaşık 1 senedir bu hastalıkla mücadele ediyorum. Baş edemiyorum da ilaçları kullanıyorum ama yeniden çıkıyor. Acaba bu hastalık için bitkisel bir tedavi var mı ? Bana yardımı olur musunuz lütfen. Kür istiyorum ve nasıl kullanıldığını. Saygılar.
  2. İdrar yolu iltihabı gebeliğe engel mi?

İdrar yolu iltihabı gebeliğe engel mi?

Merhaba sizi yakından takip ediyorum ve güzel siteniz için tebrik ediyorum :) Benim sorum şu 5 yıllık evliyim 3 yıldır bebek istiyorum aşılama yaptırdım bu dönemde bile hamile kalamadım şimdi başka bir sorun için hastaneye gittiğimde ciddi mana da idrar yolu enfeksiyonu olduğum söylendi hemen antibiyotik verildi, aklıma takılan soru hiç bebeği olmayan birinde idrar yolu iltihabı gebeliğe engel...
  3. bademcik iltihabı için doğal bitkisel çözümleriniz varmı?

bademcik iltihabı için doğal bitkisel çözümleriniz varmı?

Selamlar. Bademciklerim sık sık iltihaplanıyor ve ben artık ilaç yutmaktan bıkmış durumdayım.Acaba evde kendi kendime uygulayabileceğim bitkisel çözümler varmı?
  4. İdrar yolu iltihabı nın belirtileri nelerdir?

İdrar yolu iltihabı nın belirtileri nelerdir?

İdrar yolu iltihabı, oldukça fazla rastlanılan ve en çok kadınları etkileyen bir rahatsızlık türüdür. Görülen kişilerde ağrı ve sızı hissine neden olabilen bu sorun çoğu kez kendiliğinden geçebilirken, bazı durumlarda da antibiyotik kullanılması gerekir. Çocuklarda da görülebilen bu hastalık erişkinlere oranla daha az karşılaşılmaktadır. Hastalığın teşhisi basit bir idrar testi ile...
  5. İdrar yolları neden iltihaplanır?

İdrar yolları neden iltihaplanır?

İdrar yolunu mesane (idrar kesesi), idrar borusu ve böbrekler oluşturur. Bu organlardan herhangi birinin veya hepsinin birden iltihap kapması idrar yolu iltihabı olarak adlandırılır. Sadece mesanenin iltihap kapması sistit hastalığı olarak da bilinir. İdrar Yolu İltihabı Belirtileri En sık görülen belirti idrar yaparken yanmadır. Bu his sabah ilk çıkılan tuvalette daha belirgin olur, alkol...

Sayfayı Paylaş