İdrarda gebelik nezaman belli oluyor hamilelik testi ne zaman yapılır melekler ?

Z

zamane meleği

Forum Okuru
İdrarda gebelik nezaman belli oluyor hamilelik testi ne zaman yapılır melekler ?

İdrarda gebelik ne zaman belli oluyor hamilelik testi ne zaman yapılır melekler ?

Ben hamile olduğumdan şüpheleniyorum tam anlamı ile bütün hamilelik belirtilerini yaşıyorum sanıyorum hamileyim. Arkadaşlar sevgili melekler güzel kadınlar benim, adetimin üzerinden reglim üç gün geçti henüz test falan yapmadım idrarda gebelik testi yapmayı düşünüyorum ama kesin sonuç verir mi işte onu bilmiyorum idrarda gebelik testi tam olarak ne zaman sonuç veriyor testi ne zaman yapmak gerekiyor bilgi verir misiniz ?

Şunu öncelikle unutmayın hayatım. Hamileliği hissetmeniz, sizin hamile olduğunuzu göstermez. Bunun için bilimden yararlanmak şart. Çubuk testler hatalı sonuç verebiliyor. Net sonucu beta hcg gebelik testi verir. Çubuk test için beklenen mensten 3 gün geçmesi yeterli zamandır.

Adetinizin üzerinden geçer geçmez 2. 3. günden sonra bu testleri yapar iseniz net olarak sonuç alabileceksiniz.

Merhabalar tam anlamı ile kendinizi kendiniz daha iyi bilirsiniz ama adminemizin dediği gibi net olarak bilimden faydalanmak, dünyada bulunan ve hamileliğinden şüphelenen tüm kadınların yaptığı gibi hamilelik testi yapmak gerekiyor. Ne söylesek boş. Yüzde Yüz Hamilelik belirtileriniz var ise, hamileyim diye düşünüyor iseniz ve adetinizin üzerinden gecikme oldu ise 2 3 gün hamilelik testi yapınız.

İLK HAFTA GEBELİK BELİRTİLERİ NET OLARAK BUNLARDIR TIKLAYIN

Net şekilde test belki yanılır o vakit beta hcg gebelik testini yaparak hamileliğiniz var ise yüzde yüz ortaya çıkacaktır.

Geri