gebe
  1. zamane meleği

zamane meleği Forum Okuru

idrarda gebelik nezaman belli oluyor

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında zamane meleği tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar adetimin üzerinden üç gün geçti henüz test falan yapmadım idrarda gebelik testi yapmayı düşünüyorum ama kesin sonuç verirmi işte onu bilmiyorum idrarda gebelik testi tam olarak ne zaman sonuç veriyor testi ne zaman yapmak gerekiyor bilgi verirmisiniz

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Çubuk testler hatalı sonuç verebiliyor.Net sonucu hcg testi verir.Çubuk test için beklenen mensten 3 gün geçmesi yeterli zamandır

idrarda gebelik nezaman belli oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte İdrar

Gebelikte İdrar

GEBE kadın sık sık idrar muayenesi yaptırmak zorundadır. Herhangi bir şekilde böbreklerde bir bozulma görülür ya da gebelik zehirlenmesi olduğu anlaşılırsa hemen doktora başvurmalıdır. Gebelik zehirlenmesi çocuk için de, anne için de tehlikelidir. Böyle bir tehlike ile karşılaşmamak için, idrar muayeneleri şarttır. İdrarda albümin, şeker ve tuz artışı varsa sıkı bir perhize girilmeli ve idrar...
  2. gebelik adetten kaç gün önce belli oluyor bilen var mı

gebelik adetten kaç gün önce belli oluyor bilen var mı

gebelik arkadaşlar adetten 2 gün önce kan testi yaptırsam hamilelık belli olurmu.ne düşünüyosunuz çok meraktayım.
  3. gebelikte idrar rengi?

gebelikte idrar rengi?

hamilelikte idrar rengi gebelikte idrar rengi hamilelikte nasıl olur idrarın koyu olması gebelikte nasıl olur slm arkadaşlar,gebeliğin ilk ayında idrar rengi nasıl olur bilen varmı?Çok mu açık yoksa çokmu koyu?Ben çok araştırdım kesin sonuca varamadım birde sizlere sormak istedim..
  4. gebelikte sık idrara çıkma

gebelikte sık idrara çıkma

Gebelik ilerledikçe; büyüyen rahimin etkisi ile idrar torbasına baskı sonucu mesane kapasitesi oldukça azalır. Daha az miktardaki idrar ile mesanede dolma hissi belirir. Bu sık ve az miktarda idrar yapmaya neden olur. Hatta bazen anne adayları geceleri sık kalkma nedeni ile uyku problemi bile yaşayabilirler. Bu durum özellikle ilk 3 ay ve son 3 aylık gebelik periyodunda kendini gösterir....
  5. Hamile miyim İdrarda Gebelik Testi Ne Zaman Belli Olur Diyenler Buraya

Hamile miyim İdrarda Gebelik Testi Ne Zaman Belli Olur Diyenler Buraya

idrarda gebelik testi ne zaman yapılmalı, idrarda gebelik testi ne zaman belli olur, Şuan bir takım belirtiler yaşadınız ve merak ediyorsunuz acaba hamile miyim diye.Ve idrardan gebelik testi yapsam belli olurmu diye düşünüyorsanız bu konu tam size göre buyrun bir göz atalım bakalım bu ay kimler gebe kalabilecek.. Hamilelik, spermin, yumurta hücresini döllediğinde başlar. Bebek, bu andan...

Sayfayı Paylaş