gebe
  1. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

İdrarımda yanma var hamilemiyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında nurdan_ tarafından paylaşıldı.

erken adet oldum hamilemiyim selam melekler benim bir sorunum var ve umarım yardımcı olabilirsiniz 4.ayda spral taktıdım her şey normal gidiyor ve 2 hafta önce adet gördüm fakat 1 haftadır göüslerim büyüdü ve kenarlarında kabarcıklar olustu ve sızlama var sürekli.belim ve kasıklarım ağrıyo sık ve yanmalı idrara çıkıyorum aşırı yemek yeme hissi var son zamanlarda ne görsem canım çekiyo göğüs uçlarıma koyulaştı hamileyim desem adet gördüm miğde bulantım var devamlı uykum var offfffffff bişiler yazın lütfen ben ne yapayım test yapsam daha çıkmaz olma ihmimalide yok ki akıl verin bana lütfen şimdiden tşk.ler.

2. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kimse bişi yazmıcak mı bana :(

3. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    merhaba aslında bazen korunma yöntemleri de %100 koruma sağlayamayabiliyor.
    mesela spiralin uzunluğu çok önemliymiş, bu işlemi yapan dr un buna çok dikkat etmesi gerekir çünkü kısa gelirse sperm kaçabilir. regl gününü beklemen en mantıklısı.

4. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    banada öyle geliyor en iyisi beklemek tşk ederim:

İdrarımda yanma var hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdrar yaparken yanma

İdrar yaparken yanma

idrar yaparken yanma çiş yaparken yanma idrar yaparken yanma, ağrı, kan gelmesi, zorlanma, yanma hissi, acı, sızı, yanma ve ağrı, sistit, idrar yanması Merhaba Melek'ler, bu yazımızda idrar yaparken yanma, ağrı hissi ve kan gelmesi gibi sistit ve ayrıca idrar yolları enfeksiyonlarını ele alıyoruz. Sistit neden oluşur? Yanlış ve eksik genital temizlik İdrar kanalının kısalığı...
  2. İdrar Yanmanız Varsa İşte Size Bir Öneri....

İdrar Yanmanız Varsa İşte Size Bir Öneri....

İdrar Yanmasını Önleyen Sebze İdrar Yanmasını Ne Önler İşte pazı sebzesinin yararları arasıda idrar yanmasını önleyen bir etkisi varmış....Pazı yaprağı hepimiz biliriz ki ıspanağı andırır..Ve pazının dolması cok lezzetli olur....İşte pazı sebzesinin idrar yanmasını nasıl önler bakalım... İdrar yanmasını önleyen sebze Ispanak kadar faydalı olan pazının içerisinde, bol miktarda A, C...
  3. İdrar yanmasına pazıyla dur deyin!

İdrar yanmasına pazıyla dur deyin!

Bu konu; idrar yanmasına bitkisel çözüm hakkında bilgi vermektedir Hemen hemen herkesin ömründe bir döenm yaşadığı idrar yanması şikayetinin çeşitli sebepleri bulunmaktadır. İdrar yanması söz konusu olunca birçok antibiyotiğin vücudumuzu ancak toplayabileceğini düşünürken yeni öğrendiğim bir bilgiyi sizlere sunuyorum. İdrar yanmasına pazı ile çare bulabilirmişiz meleklerim.. Ispanak...
  4. İdrar yaparken yanmam var nedeni nedir?

İdrar yaparken yanmam var nedeni nedir?

İdrar yaparken yanma, şeklinde ortaya çıkan idrar yollarındaki iltihaplanma olan sistit, kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir rahatsızlıktır. İhmal edildiğinde kronikleşen, böbrekler ve mesanede kalıcı hasarlara yol açabilen bir sorundur.Kadınlar anatomik yapısal farlılıklar nedeniyle, erkeklere göre bu rahatsızlığa daha fazla yakalanır. Çünkü üretra kadınlarda daha kısadır. Araştırmalara...
  5. İdrar yollarımda yanma var ne iyi gelir?

İdrar yollarımda yanma var ne iyi gelir?

İdrar yanmasına ne iyi gelir? İdrar yanma tedavisinde doktorlar daha çok antibiyotik tedavisini uygun görmektedir. İdrar yolunda oluşan iltihabı kurutmak için en etkili yöntem antibiyotik tedavisidir. Tedaviyi başlatmadan evvel idrar kültürü ve antibiyogram için örnek alınarak sonuçlarına göre uygun antibiyotikler reçete edilir. İdrar yanması antibiyotik haricinde şifalı bitkiler kullanılarak...

Sayfayı Paylaş