gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

idrarımı kaçırıyorum ne yapabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

işeme işlemi bittiginde zaman zaman idrar kacagi oluyor nedenlerini ögrenmek istiyorum teşekkür ederim.

2. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    önce doktora başvurun derim... idrar kesenize bi baksınlar.. tabi yaşınız kaç bilmiyorum.. ama pelvik kaslarını güçlendirici kegel egzersizlerini yapmanızı öneririm.. internete yazın "pelvik kasları" diye bulacaksınız...

idrarımı kaçırıyorum ne yapabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat akıp giderken neleri kaçırıyoruz(mutlaka okuyun)

hayat akıp giderken neleri kaçırıyoruz(mutlaka okuyun)

Sizlere cok güzel bir yaziyi sunmak istiyorum..Evet..İş , güç , kariyer , çocuklar derken akıp giden güzelliklerin ve hayatın farkına varamıyoruz..Bu yazıdaki olay tamamen gercek ve yaşanmıs bir olaydir.. Soğuk bir Ocak sabahı, bir adam Washington DC'de bir metro istasyonunda, kemanla 45 dakika boyunca altı Bach eseri çalar. Bu süre içinde, çoğu işe yetişme telaşındaki yaklaşık bin kişi...
  2. Zayıflamak İstiyoruz ne yapabiliriz

Zayıflamak İstiyoruz ne yapabiliriz

Merhaba ben ve babam zayıflamak istiyoruz bu durumda akşamları ne yememizi önerirsiniz?
  3. Türkiyede Bedava Ne yapabilirsin ?

Türkiyede Bedava Ne yapabilirsin ?

oyun, melek oyunları, türkiye, bedava, ne yapılır, hakkında yazımız burada Biliyoruz ki bu yaşam şartlarında neredeyse nefes almak bile parayla.. Meleklerim oyunumuz çok basit. Sadece ücretsiz-bedava halk dilinde beleş diye tabir edilen ; Türkiyede bedava neler yapabilirsiniz? Evet ilk ben söylüyorum; Türkiyede bedava Nişantaşında ki o güzelim ve çok çok pahalı vitrinlere bedava...
  4. Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

saçlarım dökülüyor, saç dökülmesi, aşırı saç dökülmesi Sevgili melekler, günlük olarak elinize gelen aşağı yukarı 80 tel saç normaldir. Ancak bu sayı 80'i geçiyor ve tutam tutama doğru gidiyorsa ortada mutlaka bir sorun var demektir. Önüne geçilmediği takdirde böyle bir durumda kişinin saçlarını hızla kaybettiğini belirten uzmanlar, saç dökülmelerinin başlangıç aşamasından itibaren neler...
  5. Ne yapabilirim ?

Ne yapabilirim ?

Kızlar merhaba beni tanıyorsunuz çoğunuz ben 52 gün önce doğum yaptım… Kontrol herşey sorunsuz dedi çok iyi dedi… Doktrum iğneler süte geçiyormuş dedi,haplarda aynen öyle tek çare spiral dedi ama kayma yapınca kanama yapıyormuş,adetler daha yoğun ve ağrılı geçiyormuş bize de tek çare prez.düşüyor ondada belli bir süre sonra "bana güvenmiyormusun?" Diyoloğu başlıycak napabilirim :( ??

Sayfayı Paylaş