gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

idrarla gebelik testiyle ilgili soru benim için çok önemli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar bugün gebelik testi yaptım. ikinci cizgi az da olsa silik olarak çıktı. sonra emin olmak için birdaha test yaptım 1 saat sonra hiç birşey çıkmadı. acaba hamilemiyim.

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    eger ikinici cizgi az ciktiysa, hamilegin ilk haftalarinda o horman daha az oldugundandir. Yarin sabah ilk idrarinla yaptiginda daha net cikacaktir.. Bendede öyleyi... ilk yaptim hicbirsey yoktu kenara koydum atarim diye... sonra esim görmüs ve burda iki cizgi var dedi ama cok az belirgindi... ertesi gün hemen bir test daha yaptim biraz daha belirgin olmustu ikinci cizgi... sonra ertesi gün tekrar bir daha yaptigimda cizgi tam berlirgindi... o gün doktora gittim onlarda test yapti ve hamilesin dediler... bence sendede öyle olabilir...

Allah c.c. hakkinda hayirlisini nasip etsin
    Amin

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

amin amin.

ikinciye çıkmaması hormonların azlıgından mı kaynaklanıyor peki

4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bence evet

5. huzursokaqı

huzursokaqı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    ılk cızıyı yanlıs gormus olabılırsın

idrarla gebelik testiyle ilgili soru benim için çok önemli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek için önemli 5 besin!!

Erkek için önemli 5 besin!!

Erkek İçin Önemli 5 Besin Maddesi Domates: Domates, domates sosu, salçası ya da yiyeceklerin içine katılmış halde domates yenilmesinin, prostat kanserine karşı koruyucu etkisi bulunmaktadır. Harvard üniversitesinde, 47 000 sağlık personelinin yemek yeme alışkanlıkları üzerinde bir çalışma yapan araştırıcılar böyle söylüyorlar. Haftada 2-4 kez domates salçası/sosu yenilmesinin, prostat...
  2. atamızla ilgili iki önemli soru ve cevabı

atamızla ilgili iki önemli soru ve cevabı

atatürk ile ilgili sorular ve cevaplar atatürk ile ilgili sorular atatürkle ve cevapları atatürkle cevaplar Atatürk 'ü anlamak,onun ileri görüşlülüğünü kavramak adına işte o önemli sorular ve cevapları......... 1-Atatürk "Ordular! İlk hedefiniz Akdeniz''dir. İleri!" dediği halde, Türk Ordusu niçin Ege''ye gitti? Mustafa Kemal, ordularımıza "Akdeniz''i" hedef...
  3. Gebelikte Sık İdrara Çıkma Sorunu

Gebelikte Sık İdrara Çıkma Sorunu

gebelik, sık idrara çıkma sorunu, nedir, ne yapmalı, tansiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gebe meleklerin bebek beklerken en çok şikayet ettiği konulardan biri ,sık idrara çıkma isteğidir.Hatta bazı melekler sırf bu yüzden kapı dışarı çıkamaz hale bile gelebilirler. İdrara çıkma sıklığının bu kadar artmasının nedenlerinden biri beden de...
  4. tavsiyeleriniz benim için önemli arkadaşlar

tavsiyeleriniz benim için önemli arkadaşlar

arkadaşlar benim sorunum gebe kalabildigim halde düşük yapıyor olmam. nette biraz araştırdımseval taşdemir adında bir doktoru tavsiye edenler var bu konuda, acaba sizin farklı tavsiyeleriniz varmı?
  5. Gebelikte Önemli Bir Sorun İyot Eksikliği

Gebelikte Önemli Bir Sorun İyot Eksikliği

hamilelikte iyot eksikliği gebelikte iyot eksikliği Sevgili melekler, gebelik dönemi bebeğinize kavuşmanın heyecanıyla sürüp giderken siz de sağlığınıza son derece dikkat etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Dünya nüfusunun % 31 'inin iyot yetersiz yerlerde yaşadığını düşünürsek gebelikte iyot eksikliği büyük sorunların başında geliyor. Bu sebeple gebeliği düşünüyorsanız 2 yıl önceden iyot...

Sayfayı Paylaş