gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iduk adı verilen hayvanlar hangi dinin geleneğidir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

iduk adı verilen hayvanlar hangi dinin geleneğidir arkadaşlar merhaba diyor ve sorumu tekrarlıyorum iduk adı verilen hayvanlar hangi dinin geleneğidir?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İduk adı verilen hayvanlar: Şamanizmin geleneğidir.

iduk adı verilen hayvanlar hangi dinin geleneğidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kur’an-ı Kerim’de adı Geçen Hayvanlar ve Hangi Ayetlerde Geçtikleri (Resimli)

Kur’an-ı Kerim’de adı Geçen Hayvanlar ve Hangi Ayetlerde Geçtikleri (Resimli)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bayanlar hangi hayvanları sever :)

Bayanlar hangi hayvanları sever :)

hayvana veren kadın hayvana veren kadınlar Yapılan Araştırmalara Göre Bayanların En Sevdiği 4 Hayvan Bunlarmış 1-Gardolapta TİLKİ'den yapılmış kürk 2-Kapıda JAGUAR araba 3-YILAN derisinden yapılmış bir çift ayakkabı 4-Bunları alacak bir EŞEK
  3. Hangi Hayvanlar Kurban Edilir ?

Hangi Hayvanlar Kurban Edilir ?

hangi hayvan kurban edlir kurbanlık hayvanlar nelerdir kurban bayramı resimleri mesajları hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Kurban bayramı yaklaşmışken bilenler var ama bilmeyenler mutlaka vardır Hangi Hayvan kurban olur diye. daha önceki yazımızda Kurbanın kimlere Borç olduğunu sizlere sunmuştuk melekler. Şimdi ise hangi Hayvan Kurban Olur adlı yazımızı sizlerle paylaşıyoruz....
  4. yılbaşında ağaç süsleme hangi dinin geleneğidir?

yılbaşında ağaç süsleme hangi dinin geleneğidir?

Melekler, yılbaşında bazı aileler yılbaşı ağacı süslüyor.Bizde öyle bir adet yok ve bana da ters geliyor zaten. Merak ettiğim bu adet hangi dinin adeti ?
  5. çölde hangi hayvanlar yaşar?

çölde hangi hayvanlar yaşar?

Çölde su olmadığından hayat da yok diye tahmin ediyorum ama acaba buna rağmen çölde yaşayan hayvanlar varmıdır diye düşünmeye başladım.Yardımcı olabilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş