gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ie giriş sayfasını nasıl değiştirebilirim acaba?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Teknolojik konularda çok yetersizim, etrafıma da çekindiğimden soramıyorum.Lütfen bana ie de giriş sayfası nasıl değiştirilir yardım edebilirmisiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle hangi sayfayı anasayfa yapmak istediğini belirleyin.
    ardından İnternet explorer'ı açın

Explorerda araçlar sekmesini tıklayın(en üstteki çubukta)

Buradan internet seçenekleri--->genel yolunu izleyin.

Genel sekmesinde anasayfa yazan yere yeni adresnizi girin ve uygula deyin.

Explorerı yeniden başlattığınızda yeni sayfanız uygulanmış olacak.

ie giriş sayfasını nasıl değiştirebilirim acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Keşif Hayatınızı Nasıl Değiştirebilir?

Bir Keşif Hayatınızı Nasıl Değiştirebilir?

Bu keşif hayatınızı değiştirebilir, nasıl mı? LÜTFEN OKUYUN VE KENDİNİZİ SINAYIN.. Bir örnek verelim. Ailenizle kahvaltı yapıyorsunuz. Kızınız, kahve fincanına çarpıyor ve bir fincan kahve gömleğinizin üzerine dökülüyor. Biraz önce olan olay üzerinde hiç bir kontrolünüz yok. Sonradan olacaklar ise sizin davranışınıza göre belirlenecek. Lanet ediyorsunuz. Kahveyi üzerinize döktüğü için...
  2. Internet Explorer Giriş Sayfanız Kilitlendiyse Ne Yapacaksınız?

Internet Explorer Giriş Sayfanız Kilitlendiyse Ne Yapacaksınız?

internet explorer giriş sayfanız kilitlendiyse ne yapacaksınız yapmanız gereken ayar nedir nasıl aktif edeceksiniz ile ilgili bilgiler burada melekler Explorer sayfanız kilitlendi ve bir türlü ana sayfa ayarınızı yapamıyorsunuz.Çünkü ayar kutucuğu aktif görünmüyor.Bir casus (spy) programcığın bize hediyesi olan bu durum karşısında telaşlanmanıza gerek yok.Birkaç küçük ayarla sorun çözülecek...
  3. Tivibu Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim lütfen yardım

Tivibu Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim lütfen yardım

selam arkadaşlar ben Tivibu Şifremi Unuttum nasıl unuttum bende bilmiyorum bir yere not almıştım ama o not aldığım kağıdıdı kaybettim acaba aranızda bana bu konuda yardımcı olacak biri var mı? Tivibu Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim lütfen yardım edin!
  4. Bilgisayarınızın Giriş Sayfasını Nasıl Değiştireceksiniz ?

Bilgisayarınızın Giriş Sayfasını Nasıl Değiştireceksiniz ?

Bu konu; bilgisayarın giriş sayfasını değiştirme hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilgisayar kullanırken tarayıcımızı açtığımızda anasayfa olarak ayarlı olan sayfa karşımıza çıkar. Genelde google olarak ayarlanan ana sayfalar bazen girdiğimiz sitelerde ki ufak virüsçükler sebebiyle otomatikman bizim isteğimiz dışında değişirler. Eğer böyle bir şey başınıza geldiyse nasıl...
  5. Windows Xp arka planı nasıl değiştirebilirim acaba ?

Windows Xp arka planı nasıl değiştirebilirim acaba ?

Merhaba, windows xp kullanıyorum ve arka planı değiştiremiyorum. Bana yardımcı olabilirmisniz acaba ?

Sayfayı Paylaş