gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

İffet de dizi oluyor.

Konu, 'TV dizisi' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Bir zamanların sinema filmi "İffet" de "Fatmagül'ün suçu ne ?" filmi gibi dizi oluyor meleklerim.Bi tecavüz furyasıdır gidiyor.Allah sonumuzu hayır etsin.... [​IMG]

'İffet' de dizi olacak
    "Aşk - ı Memnu"dan sonra Müjde Ar'ın başrolünü oynadığı bir proje daha dizi film oluyor.

Senaryosunu Yavuz Turgul'un kaleme aldığı "İffet", Gold Film'in patronu Faruk Turgut tarafından 28 yıl sonra dizi filme aktarılacak. Senaryo çalışmaları başlatılan dizide Ar'ın canlandırdığı İffet başta olmak üzere tüm karakterler için geniş bir cast çalışması yapılacak.

Kartal Tibet'in yönettiği filmde aşık olduğu genç tarafından tecavüze uğrayan kenar mahalle kızı İffet'in intikam alma öyküsü konu ediliyor. Ar, ilk başrol oynadığı sinema filmi olan "İffet"de yer alan tecavüz sahnesi için geçen yıl programında yaptığı yorumla dikkat çekmişti. "Türk aile yapısını bozan bazı dizilere şifre konulmalı" diyen Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf'a göndermede bulunan Müjde Ar, "Türkiye'nin ahlakını çok bozdum. Çünkü, oynadığım 80 filmin 60'ında benim ırzıma geçiliyor. Bunların içinde en aklımda kalan, etkilendiğim benim Faruk Peker'le çektiğim cam sahnesiydi. Gençlik benim cam sahnemle büyüdü. Gel de bu gençlikten hayır bekle..." diyerek espri yapmıştı.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yok artık fatmagül bile kaldırılması gerekiyoken neler neler cıkarıyorlar..

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Allah bunların belasını versin...
    bu tür olayları meşrulaştırmaya çalışıyorlar...
    daha geçenlerde yaşanan o ahlaksızca olayları unutmadım...hala tüylerim diken diken oluyor hatırlayınca...
    kesinlikle izlemiyorum ve çevremdeki hiç kimseninde izlemesine izin vermicem

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    merak ediyorum acaba ne zaman cıkarıcaklar dizi diye

6. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    kesinlikle allah sonumuzu hayır etsin acaba başrolde iffeti kim oynayacak oda beren saat'e bihter denildiği gibi iffet'i taşıyacak gibi geliyor bana ki duyduğum kadarıyla fahriye evcene teklif edilmiş ama reddetmiş.

İffet de dizi oluyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet dizi oyuncusu oluyor

Rafet dizi oyuncusu oluyor

Kemal Sunal, Metin Akpınar ve Meltem Cumbul’la başrolünü paylaştığı "Propaganda" filminde oynayan Rafet El Roman da sonunda dizi oyuncuları kervanına katıldı. Genç şarkıcı, çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak "Senin Uğruna" adlı bir dizide başrol oynayacak. Yönetmenliğini Cem Akyoldaş’ın üstleneceği dizide Rafet El Roman, ailevi nedenlerle üniversite öğrenimini yarıda...
  2. Nefes filmi dizi oluyor

Nefes filmi dizi oluyor

Bilmiyorum izledinizmi arkadaşlarım Nefes filmini izlemediyseniz mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum...Tabi giderken yanınızda bir paket kağıt mendil götürmeyide ihmal etmeyin :tik: Sezona damgasını vuran “Nefes: Vatan Sağ Olsun” filmi dizi oluyor. Başrol oyuncusu Mete Horozoğlu, filmde kullanılmayan sahnelerden altı bölümlük bir dizi hazırlanacağını açıkladı. SINIR karakolunda...
  3. İffet dizisinde Deniz Çakır

İffet dizisinde Deniz Çakır

deniz çakır iffet dizisi deniz çakır iffet dizisi iffet dizisi, yeni dizi, deniz çakır iffet oldu arkadaşlarım Müjde Ar'ın cam sahnesiyle ünlü filmi 'İffet'in dizi versiyonundaki yeni başrol oyuncusu belli oldu. Dizide 'İffet' rolünü, 'Yaprak Dökümü' dizisinin Ferhunde'si Deniz Çakır oynayacak Yeni yayın döneminde Kanal D'de ekrana gelecek dizi için yapımcı Faruk Turgut, 'Yaprak...
  4. Atiye Dizi Oyuncusu Oluyor!

Atiye Dizi Oyuncusu Oluyor!

atiye haberleri, atiye dizisi, atiye hangi dizide Sevgili melekler, şarkılarıyla gençlerin gönlünde taht kuran başarılı ve güzel şarkıcı Atiye dizi oyuncusu oluyor. Kanal D'nin yeni dizisinde başrolü kapan Atiye, Yapımcılığını D Productions'un yaptığı ve ocak ayında çekimlerine başlanacağı bir drama projesi için kamera karşısına geçecek. ATİYE BAŞROLÜ KAPTI! Atiye Deniz daha önce...
  5. "Kolpaçino" Dizi Film Oluyor!

"Kolpaçino" Dizi Film Oluyor!

kolpaçino dizisi, kolpaçino filmi, kolpaçino şafak sezer Sevgili melekler, 2009 yılında ilk kez yayınlandığı sinemalarda hayli büyük başarı sağlayan Şafak Sezer'in "Kolpaçino" serisi dizi film oluyor! Süreç Film'in yapımcılığını üstleneceği Kolpaçino ve Kolpaçino Bomba adlı filmlerin devamı olarak çekilecek dizi için senaryo çalışmaları şu an yoğun bir şekilde devam ediyor. Dizinin...

Sayfayı Paylaş