gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İffet Dizisi Cemilin Söylediği Şarkı burada melekler

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İffet Dizisi Son Bölümde Çalan Şarkı Bulamazsın Şarkı Sözleri Zeki Müren

Sevgili Melek'ler, İffet dizisinde Cemilin söylediği Bilemezsin şarkısı sözleri bu sayfamızda Zeki Müren Bilemezsin şarkısı sevenler için ve İffet dizisini izleyenler için paylaşıyoruz arkadaşlarım.

Ellere kanıpta gitme sevgilim,
    Hayat bu gün gelir harcarlar seni.
    Bir de saçlarına karlar yağınca,
    Eskimiz şal gibi atarlar seni.

Eğer gideceksen, mani olamam,
    Düşersen sonunda yine bul beni.
    Vefasız kullardan, vefa bekleme,
    Kıymetsiz bir pula satarlar seni.

Bulamazsın, bulamazsın, benim gibi seveni,
    Bulamazsın, bulamazsın, seni mutlu edeni.
    Bulamazsın, bulamazsın, senin için öleni.

Sevgilim dünyanın kanunu böyle,
    Sevip mutlu olan varmıdır söyle,
    Seni benim gibi kimse anlamaz,
    Mutlu olamazsın başka biriyle.

Eğer gideceksen, mani olamam,
    Düşersen sonunda yine bul beni.
    Vefasız kullardan, vefa bekleme,
    Kıymetsiz bir pula satarlar seni.

Bulamazsın, bulamazsın, seni mutlu edeni.
    Bulamazsın, bulamazsın, senin için öleni.

İffet Dizisi Cemilin Söylediği Şarkı burada melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Çakır İffet Gelinliği meleklere özel burada!

Deniz Çakır İffet Gelinliği meleklere özel burada!

deniz çakır iffet gelinliği deniz çakırın gelinliği iffetin gelinliği burada arkadaşlar. Yaprak Dökümü adlı dizinin son bulmasıyla birlikte güzel ve başarılı oyuncu Deniz Çakır'ı, geçmişte Müjde Ar'ın başrol oynadığı efsanevi İffet filmi nin dizi versiyonunda yani İffet Dizisinde görüyoruz arkadaşlarım. Acı bir aşk hikayesini anlatan İffet dizisi bir kadının geçmişinden ders alarak güçlü ve...
  2. İffet Dizisi Cemil (İbrahim Çelikkol) Kimdir?

İffet Dizisi Cemil (İbrahim Çelikkol) Kimdir?

iffet dizisi oyuncuları cemil ibrahim çelikkol kimdir biyografisi hayat hikayesi resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol'u yönetmen Osman Sınav keşfetmiş melekler...İyikide keşfetmiş :D:D Daha önce Karadağlar dizisinde Gülali karakteri ile izlediğimiz İbrahim Çelikkol şimdi ise İffet dizisinde Deniz Çakır ile birlikte başrol oynuyor...Cemil'i...
  3. Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Şarkı Sözü burada melekler

Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Şarkı Sözü burada melekler

Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Sözleri Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında ama senin yüzünden ölmem demiş, ne yalan söyliyim bence şahane söylemiş:) Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin şarkı sözleri paylaşımında bulunuyor ve bu şarkıyı seven tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. İşte başladık bir...
  4. Cemil İpekçi Fotoğrafları Burada Melekler

Cemil İpekçi Fotoğrafları Burada Melekler

cemil ipekçi fotoları cemil ipekçi fotoğrafları Sevgili melekler, az önce hayatı hakkında bilgiler verdiğimiz ünlü modacı Cemil İpekçi fotoları ile karşınızdayız :)
  5. Benim İçin Üzülme Dizisi Müzikleri, Şarkıları, Türküleri, Sözleri Burada Melekler !

Benim İçin Üzülme Dizisi Müzikleri, Şarkıları, Türküleri, Sözleri Burada Melekler !

Bu konu; benim için üzülme dizisi müzikleri, şarkıları, türküleri, sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, müzik dünyasının yanısıra film piyasasında da yaptığı bgaşarılı işlerle adından söz ettirmeyi başaran Mahsun Kırmızıgül, şu sıralar ekranlarda olan ''Benim İçin Üzülme '' dizisi ile gündemde. Yayınlanmaya başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen ilgi çeken dizinin,...

Sayfayı Paylaş