gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İffet Dizisi Jenerik Müziği Sizce Nasıl?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

iffet dizisi jenerik müziği kim yaptı kim yapmış bestecisi videosu müziği dinle 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Sizi bilmem ama dizilerle ilgim olmamasına rağmen bazı dizilerin müzikleri çok hoşuma gider.İffet dizisi müziği de bunlardan biri.Barış Aryay ve Mehmet Andiçe'nin hazırladıkları bu jenerik müziğinin tınıları öyle hüzünlü ki dizinin konusuna çok uyan bir müzik olmuş bence.Ya sizce?

ebru58 bunu beğendi.
  2. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    benimde çok hoşuma gidiyor

3. *asa*

*asa* Forum Okuru

bu müzik çok güzel

İffet Dizisi Jenerik Müziği Sizce Nasıl? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İffet dizisi unut gitsin sözleri

İffet dizisi unut gitsin sözleri

İffet dizisinin 17 aralıktaki bölümünde çalan bir şarkı vardı nilüfer unut gitsin isimli bu şarkının sözlerini arıyorum. Varsa paylaşın lütfen.
  2. Muhteşem Yüzyıl Dizisi Kapanış Jenerik Müziği (Meral Okay'a Veda)

Muhteşem Yüzyıl Dizisi Kapanış Jenerik Müziği (Meral Okay'a Veda)

Meral Okay Yine mi güzeliz yine mi çiçek şarkı sözü Muhteşem Yüzyıl Yine mi güzeliz yine mi çiçek şarkısı Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisi, geçtiğimiz gün hayatını kaybeden senaristi Meral Okay'a bu şarkıyla veda etti... İşte şarkının sözleri... Kur masayı Madam Despina Kirli beyaz muşamba örtüleri ser Çek sediri asmanın altına Yanında bir ince Müzeyyen abla Yine mi güzeliz, yine...
  3. İşler Güçler Jenerik Müziği Peh Peh Peh şarkısı istiyorum

İşler Güçler Jenerik Müziği Peh Peh Peh şarkısı istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden mümkünse İşler Güçler Jenerik Müziği Peh Peh Peh şarkısının sözlerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşkler.
  4. Bizim Okul Dizisi Jenerik Müziği

Bizim Okul Dizisi Jenerik Müziği

Bu konu; Bizim Okul Dizisi Jenerik Müziği hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlarda tanıtım videosu dönen komedi dizisi Bizim Okul yakında yayınlanmaya başlayacak. Akasya Durağı'ndan tanıdığımız pek çok ünlü isim yanında Cem Davran, Volkan Severcan ve Gazanfer Ündüz gibi başarılı isimler de rol alacak. Bu sayfamızda siznin jenerik şarkısının sözlerini sizlerle...
  5. bizim okul dizisinin jenerik müziğinin sözlerini yazarmısınız

bizim okul dizisinin jenerik müziğinin sözlerini yazarmısınız

Bizim okul dizisini merakla bekliyorum.Eminim çok komik olacak.Bir de dizinin tanıtım filmlerinde çalan şarkının sözlerini yazarmısınız ?

Sayfayı Paylaş