gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İffet Dizisi Unut Gitsin Şarkısı Sözleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

iffet iffet dizisi şarkı sözleri unut gitsin şarkı sözleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. İffet dizisi ekranlarda her geçen gün hayran kitlesini büyütüyor melekler :) Dizi yayınlandığı günden beri konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgi çekerken, dizi müzikleri de son derece beğeniliyor. Jenerik müziği ile diziyi izlemeyenleri bile mest eden İffet dizisi son bölümlerinde Nilüfer'in muhteşem parçalarından biri olan '' Unut Gitsin ''i yayınladı. Bu güzel şarkının Unut gitsin sözleri sizler için yayınlıyoruz..

Derdim var gecem zehir bana
    Yardım et seni unutmama
    Anılar başucumda kov gitsin
    Sevmiştim seni kana kana
    Şansım yok kaderden yana
    Yaşanan her ne varsa sil gitsin

Darılıp gücenmesin
    Geç kalmasın ayrılıklar
    Varsın ömrümü takvimlerden
    Çalsın yıllar
    Aldırma ne fark eder
    Alışmışım yokluğuna
    Seni sevdiğimi unut
    Unut herşeyimi unut gitsin

Benim aşktan anladığım
    Yaşananlar kar saydığım
    Kalbim sende kaldı kır gitsin

Suçlama sakın kendini
    Sevgisiz kalma benim gibi
    Düşünme beni boşver
    Sev gitsin
    Düşerim en son satırlara
    Zor gelir sıra vedalara
    Üzülme gözyaşını dök bitsin

İffet Dizisi Unut Gitsin Şarkısı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Unut Gitsin...

Unut Gitsin...

_________________ aş k, her yanı olmak taş kınıydı kalpte … _____________ ayrılık sadece bir yanı olduğunu gördüğünde __________ dönmekti bir baş ına kendi nefes evine … _________ ^^ ______________________ birazdan hiç öpülmemiş bir çocuk çıkacak, göğüs kafesimin kapısından dışarı birazdan ağaçlar belki de ilk defa ağlayacaklar sarsıla sarsıla ve dallarında birer...
  2. Hayat Devam Ediyor Dizisi Duvak Şarkısı Sözleri

Hayat Devam Ediyor Dizisi Duvak Şarkısı Sözleri

hayat devam ediyor duvak şarkısı jenerik müziği sözleri hayat devam ediyor şarkısı hayat devam ediyor müzikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren olay olan Hayat Devam Ediyor dizisi ilgiyle izlenmeye devam ediyor melekler. Mahsun Kırmızıgül 'ün yazıp yönettiği Hayat Devam Ediyor dizisinin özellikle gerdek sahnesi çok konuşulmuştu. Çocuk gelin...
  3. İffet dizisi unut gitsin sözleri

İffet dizisi unut gitsin sözleri

İffet dizisinin 17 aralıktaki bölümünde çalan bir şarkı vardı nilüfer unut gitsin isimli bu şarkının sözlerini arıyorum. Varsa paylaşın lütfen.
  4. Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözü

Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözü

arkadaşalr bana acil tarafından Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözü lazım. Yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden sonsuz tşkler :)
  5. İffet Dizisi 33. Bölümde Çalan Şarkının Sözleri neydi?

İffet Dizisi 33. Bölümde Çalan Şarkının Sözleri neydi?

İffet Dizisi 33. Bölümde Çalan Şarkının Sözleri neydi acaba o şarkıyı aranızda bilen var mı varsa bana sözlerini yazsın çünkü çok beğendim.

Sayfayı Paylaş