gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İffet Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

iffet dizi oyuncuları iffet dizisi oyuncuları dizisi oyunculari dizi oyunculari dizisinin konusu İffet dizisi, iffet filmi, oyuncuları, kim oynuycak, nezaman başlıycak ile ilgili bilgiler

İffet rolü için önce Naz Elmas'ın daha sonrada Fahriye Evcen'in adı geçmişti kızlar biliyorsunuz...Son anda İffet rolünü oynamaktan vazgeçen Fahriye Evcen'in yerine bakın kim oynayacakmış...

Müjde Ar ın cam sahnesiyle ünlü filmi İffet in dizi versiyonundaki yeni başrol oyuncusu belli oldu. Dizide İffet rolünü, "Yaprak Dökümü" dizisinin Ferhunde si Deniz Çakır oynayacak

Müjde Ar ın cam sahnesiyle ünlü filmi İffet in dizi versiyonundaki yeni başrol oyuncusu belli oldu

Yeni yayın döneminde Kanal D de ekrana önümüzdeki dizi için yapımcı Faruk Turgut, Yaprak Dökümü nde Deniz Çakır ın da rol arkadaşı olan Fahriye Evcen ile anlaşma imzalamıştı. Ancak Fahriye Evcen dizide yumuşatılarak çekilecek tecavüz sahnesinin yanı sıra vücut hatlarının görünebileceği diğer tüm sahnelere de itiraz edince Faruk Turgut, yeni bir oyuncu arayışına girdi ve Fahriye Evcen in sevgilisi Özcan Deniz ile "Ya Sonra"da da oynayan Deniz Çakır ile el sıkıştı.

Faruk Turgut, "Fahriye nin kendine ait prensipleri var. Bu prensipleri aşamayınca karşılıklı oturup bu projede çalışmamaya karar verdik. Elbette hassasiyetlerine saygı duyuyorum ama projenin adı da İffet ve İffet in filminden gelen bir imajı var. Dizide iffet kavramını sorgulayacağız. Fahriye Evcen bu imajı kafasında oturtamadı. Bu projede olmamasının kendisi için daha uygun olduğuna karar verdi. Yoksa beraber çalışmak için 2 aydır uğraşıyorum. Olmayınca yapacak bir şey yok" diye konuştu.

İffet Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni ''İffet '' Dizisinin Oyuncuları Belli Oldu!

Yeni ''İffet '' Dizisinin Oyuncuları Belli Oldu!

iffet dizi oyuncuları iffet dizisi oyuncuları dizi oyunculari dizisi dizisinin iffet, yeni dizi, yeni sezon, oyuncuları, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yeni sezonda yayınlanması planlanan ''İffet'' dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu! Müjde Ar’ın cam sahnesiyle meşhur olan aynı adlı filminden yola çıkılarak çekilecek, yeni yayın döneminin iddialı dizisi...
  2. Pis yedili dizisinin oyuncu kadrosu

Pis yedili dizisinin oyuncu kadrosu

Pis Yedili dizisinde kimler oynuyor Pis yedili dizisinin oyuncu kadrosu Merhaba Sevgili Melek'lerim ve Pis Yedili dizisi izleyicisi oaln tüm misafielerim, bu sayfamızda Show Tv nin gençlik dizisi Pis Yedili dizisi oyuncu kadrosunu sizlerle paylaşıyor ve merak ettiğiniz bilgileri sunuyoruz. Esma Sultan (Ayşegül Aldinç) Esma Mısırlıoğlu Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya...
  3. Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisi kanal D de yaayınlanıcakta arkadaşlarım oyuncuları ve oyuncu kadrosu hakkında bilgi verir misiniz bana sğln
  4. Hayatımın Rolü Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Hayatımın Rolü Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Hayatımın Rolü Dizisi Oyuncuları Hayatımın Rolü Oyuncuları Resimli Sevgili yaz sezonu yayın döneminde yayınlanması planlanan Hayatımın Rolü dizisi oyuncuları aşağıda listelenmiştir. Buyrun .. :) Haluk Bilginer Ebru Özkan İlhan Şeşen Bekir Aksoy Ebru Aykaç Güzin Özyağcılar
  5. Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Bu konu; ben onu çok sevdim dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yılında ekranlara gelmesi planlanan dizilerden biri de Ben Onu Çok Sevdim dizisi. Merhum başbakanlarımızdan, idamla hayatına son verilen Adnan Menderes 'in arasında kaldığı iki aşkı anlatacak olan dizide Mahir Günşiray 'ın başrolde olacağı kesinleşmişti. Dizide rol alacak diğer oyuncular...

Sayfayı Paylaş