gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

İffet Filmi Yeniden Geliyor ( Kanal D )

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

iffet filminin konusu iffet dizisi oyuncuları, iffet dizisi, iffet dizisi kanal d, iffet dizisi oyuncu resimleri [​IMG]
    Yaşları 30 un üzerinde olan kişilerin hatırlayacağı bir film İffet. Çıktığı yıllarda tecavüz sahnesi sansasyon olmuştu. Ama bakın Kanal D nin yeni bomması için alınan kararlar ne ?

Faruk Peker ve Müjde Ar'ın başrolde oynadığı "İffet" filmi 30 yıl sonra dizi olarak yayınlanacak. Fahriye Evcen'in "İffet" karakterini oynayacağı dizinin yapımcılığını o dönem filme de imzasını atan Faruk Turgut yapacak.

Turgut, filmdeki arabada yaşanan tecavüz sahnesinin dizide yer almayacağını söyledi.

Turgut, "Nisan ayında yürürlüğe girecek olar RTÜK yasasına göre zaten artık Türk televizyonlarında böyle bir sahne çekemezsiniz. Bizim yapımımızda bu sahne olmayacak" dedi.

İffet Filmi Yeniden Geliyor ( Kanal D ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hanımın Çiftliği(kanal D)

Hanımın Çiftliği(kanal D)

hanımın çiftliği oyunu hanımın çiftliği oyunları kanal d oyun kanal d oyunları oyunlari Yeni yayın döneminin en iddialı dizisi “Hanımın Çiftliği” olacak. 4 Ey-lül’de başlayacak olan dizinin başrollerini Özgü Namal,Mehmet Aslantuğ ve Caner Cindoruk paylaşıyorlar. Orhan Kemal’in aynı adlı romanından uyarlanan “Hanımın Çiftliği” dizisinin Hollywood platolarını aratmayan Adana’daki...
  2. kanal d yeni sezon tanıtım filmi

kanal d yeni sezon tanıtım filmi

Kanal d nin yeni sezon bir tanıtım filmi varmış arkadaşlarımız öve öve bitiremediler kızlar. Bu filmi izleyebilecğim bir link var mı youtube vs vs varsa memnun olurum.
  3. 2011-2012 Kanal D Yeni Sezon Tanıtım Filmi-Renkli Hayat Müzikali

2011-2012 Kanal D Yeni Sezon Tanıtım Filmi-Renkli Hayat Müzikali

2011-2012 kanal d yeni sezon tanıtım filmi renkli hayat müzikali nedir videosu ile ilgili bilgiler burada melekler Tüm kanallarda olduğu gibi Kanal D'de de yeni sezon hazırlıkları son hız devam ediyor.Yeni sezonun tanıtımının yapıldığı bir video klip bile çekildi.Şimdi yeni dizilerin ve yıldızların parladığı Renkli Hayat Müzikalini paylaşıyoruz melekler :)...
  4. kanal d frekansı nedir

kanal d frekansı nedir

Kızlar kanal d yi hd uydu sisteminde seyretmek istiyorum ama frekansını bilmiyorum yardım eder misiniz.
  5. Kanal D Arkandayız Yarışması

Kanal D Arkandayız Yarışması

kanal d arkandayız arkandayız kanal d arkandayız yarışması Sevgili melekler, Kanal D'de bu çarşamba yepyeni bir yarışma programı başlıyor; "Arkandayız". Her çarşamba saat 22:15'te yayınlanacak olan yarışmanın sunuculuğunu başarılı oyuncu Ünal Yeter yapıyor. Arkandayız", ortak hayalleri olan arkadaş gruplarının, yani “kankaların” hep birlikte yarışacakları eğlence dolu...

Sayfayı Paylaş